Найочікуваніші ігри 2015 року на pC, PS4, XBOX One

Незважаючи на те, що щорічно розробники випускають сотні ігор, лише деякі з них гідні пильної уваги. Наприклад, ті, які сьогодні увійшли в нашу десятку.

Виходу цих ігор з нетерпінням чекають геймери по всій планеті - адже на 2015 рік був перенесений реліз кількох гучних проектів, а також були анонсовані цікаві новинки. Отже, найбільш очікувані ігри 2015 року в нашому Топ-10.

Зміст:

  • 10. The Order: тисячу вісімсот вісімдесят шість
  • 9. Batman: Лицар Аркхема
  • 8. Mortal Kombat X
  • 7. Prey 2
  • 6. Battlefield: Hardline
  • 5. Heroes of Might and Magic 7
  • 4. DooM 4
  • 3. Tom Clancy's The Division
  • 2. The Witcher 3: Wild Hunt
  • 1. Evolve

10. The Order: тисячу вісімсот вісімдесят шість

Стильний екшен переносить гравця на вулиці вікторіанського Лондона. Група борців зі злом озброєна зброєю в стилі тієї епохи. За атмосфері гра, ймовірно, буде дуже нагадувати фільм "Ван Хелсінг".

Платформи: PS4

9. Batman: Лицар Аркхема

Екшен обіцяє бути в десятки разів масштабніша попередніх частин. Через складність розробки прем'єра була перенесена на півроку. Гравцям обіцяють нового лиходія, що копіює головного героя, а також унікальне взаємодія з Бетмобіль.

Платформи: PC , PS4, XBOX One

8. Mortal Kombat X

В грі буде 24 бійця, а значить, шанувальників чекають абсолютно нові герої. У кожного з учасників буде по 3 режими, кожен з яких дарує унікальний досвід. Також розробники обіцяють інтерактивне оточення.

Платформи: PC, PS3-4, XBOX 360-One

7. Prey 2

На відміну від Prey2006 ігроманів чекає новий герой, який став мисливцем за головами на ворожої чужій планеті.Буде і популярний сьогодні "відкритий світ", а також можливість вибрати власну місію.

Платформи: PC, PS3 , XBOX 360

6. Battlefield: Hardline

Шутер повинен був вийти в кінці нинішнього року, але прем'єру гри перенесли на перший квартал 2015 року. Сюжет передбачає ухил в бік поліцейської тематики. Розробники обіцяють продажних копів, наркоторговців і втраченого напарника.

Платформи: PC, PS3-4, XBOX 360 -One

5. Heroes of Might and Magic 7

Після чотирирічної перерви в 2015 році до ігроманам повернеться найпопулярніша покрокова стратегія. В оновлених героїв буде по 6 фракцій і, відповідно, 6 сценаріїв. Час дії сюжету - проміжок межу 5 і 6 частинами.

Платформа: PC

4. DooM 4

Сюжет нового "Дума" поки невідомий, можливо, шутер буде продовженням попередньої частини, а можливо - переосмисленням всієї гри. Розробники вже оголосили, що в DooM 4 буде реалізований багатокористувацький режим.

Платформи: PC, PS4, XBOX One

3. Tom Clancy's The Division

Дія гри розгортається в самому недалекому майбутньому на вулицях зануреного в хаос Нью-Йорка. Шутер з захоплюючими елементами рольової гри обіцяє порадувати відмінною графікою і пропрацювала системою прокачування персонажа.

Платформи: PC, PS4, XBOX One

2. The Witcher 3: Wild Hunt

Відьмак 3 - найочікуваніша РПГ 2015 року. Пригоди відьмака Геральд детально описані в книгах Андрія Сапковського. Ну а нова гра обіцяє порадувати чудовою графікою, новими артефактами і можливістю позайматися алхімією.

Платформи: PC, PS4, XBOX One

1. Evolve

Цей шутер призначений для шанувальників віртуальної полювання. Завдання команди - винищити монстра, який постійно мутує, підвищуючи свою витривалість, силу і спритність.У кожного бійця в команді є свої унікальні навички, що вимагають продуманого застосування. Особливість найочікуванішою гри року в тому, що можна несподівано спробувати себе і в ролі монстра.

Платформи: PC, PS4, XBOX One