Найочікуваніші фільми осені 2015 року

Кіно - це магія. Кіно - це диво. Щороку випускають сотні фільмів з оригінальним сюжетом і професійної режисурою. Завдяки ЗМІ ми завжди в курсі прем'єр, а це великий плюс. Бо часом просто не знаєш, що подивитися. Вашій увазі пропонуються найбільш очікувані фільми осені 2015 року .

Зміст:

  • Дзвінки (Дата виходу: 12 листопада)
  • Хороший динозавр (Дата виходу: 26 листопада)
  • Голодні ігри: Сойка-пересмішник. Частина II (Дата виходу: 19 листопада)
  • Рок на Сході (Дата виходу: 22 жовтня)
  • Останній мисливець на відьом (Дата виходу: 29 жовтня)
  • Шеф Адам Джонс (Дата виходу: 12 листопада) < Шпигунський міст (Дата виходу: 26 листопада)
  • 007 СПЕКТР (Дата виходу: 6 листопада)
Дзвінки (Дата виходу: 12 листопада)

Рейтинг очікувань (КиноПоиск) - 84%

Продовження відомих і найбільш популярних фільмів жахів. Самара Морган - дванадцятирічна дівчинка з неврівноваженою психікою. Вона піддається знущанням з боку оточуючих, які пробуджують в ній найстрашніші здатності. Вона дає клятву помститися всім своїм кривдникам. І у неї це запросто може вийти.

Хороший динозавр (Дата виходу: 26 листопада)

Рейтинг очікувань - 84%

В число очікуваних фільмів осені 2015 року ввійшов мультфільм від творців "В пошуках Немо" і "пазли". Уявіть, що динозаврам пощастило, і метеорит пролетів повз них. А ось люди еволюціонувати не змогли і залишилися на первісному етапі розвитку.Історія дружби хорошого динозавра і цікавого хлопчика, яким доведеться пройти разом через найрізноманітніші випробування. А сцена з світлячками просто неповторна!

Голодні ігри: Сойка-пересмішник. Частина II (Дата виходу: 19 листопада)

Рейтинг очікувань - 89%

Свого часу "Голодні ігри" били всі рекорди популярності. Зараз ажіотаж спав, але осінній рейтинг очікувань прем'єри останнього фільму досить високий. Історія Китнисс Евердін закінчується. Чи зможе вона виграти громадянську війну і зупинити тиранію президента Сноу? Або минуле і втрати остаточно зламають її?

Рок на Сході (Дата виходу: 22 жовтня)

Рейтинг очікувань - 90%

Білл Мюррей, Брюс Вілліс, Зої Дешанель і Кейт Хадсон - ось гарантія того, що акторська гра в самому довгоочікуваному фільмі осені буде на вищому рівні. Головний герой - рок-менеджер, який вже давно не потрібен молодим артистам. Він відправляється в Афганістан і знаходить своє спасіння в дівчині з чарівним голосом. Швидше, вона знаходить його.

Останній мисливець на відьом (Дата виходу: 29 жовтня)

Рейтинг очікувань - 90%

Безсмертний і останній мисливець на відьом змушений вдатися до сторонньої допомоги, щоб виграти війну за життя всього людства. Але як це зробити, якщо твої противники - наймерзенніші відьми, спраглі смерті і розрухи, а союзники - молодий служитель церкви і дівчина, яку називають ловцем снів?

Шеф Адам Джонс (Дата виходу: 12 листопада)

Рейтинг очікувань фільму - 92%

Адам Джонс - талановитий шеф-кухар, який втрачає все через слабкого характеру і згубних пристрастей. Але він збирається з силами і вирішує повернути собі колишню славу і можливості. Однак досить важко зробити це, коли у тебе занадто багато ворогів і мало справжніх друзів.

Шпигунський міст (Дата виходу: 26 листопада)

Рейтинг очікувань - 93%

Джеймс Донован займався страховими справами, але одного разу він став адвокатом радянського шпигуна, захопленого американським урядом. Фільм, прем'єра якого намічена на осінь, заснований на реальних подіях. Фільм розповідає історію самого звичайної людини, який встав між двома великими державами в страшні часи Холодної війни.

007 СПЕКТР (Дата виходу: 6 листопада)

Рейтинг очікувань - 94%

Найбільш очікуваний фільм осені 2015 року

. Захоплюючі пригоди Джеймса Бонда тривають. На цей раз йому належить битися з глобальною організацією СПЕКТР. Для цього йому доведеться піти в тінь і знайти тих, кому дійсно варто довіряти. Адже на кону стоїть життя близьких і його власна. Сподіваємося, що новинки цієї осені увійдуть до списків кращих фільмів останніх років. Заплутані сюжети, відомі актори і прекрасні саундтреки - це ще не все. Головне - підкорити серце глядача. А це не так просто зробити! Не дивлячись на високий інтерес до кінематографа, осінь 2015 роки не стане найбагатшою на прем'єри. Досить звернути увагу на різноманітність кінофільмів вийшли восени минулого року, щоб зрозуміти, що криза наздогнала і цю сферу.