Найочікуваніші книги 2015 року, дати виходу

Всупереч скептично налаштованим соціологам, що стверджують, що читання йде з життя сучасної людини, літературні новинки користуються чималою популярністю.

Сьогодні ми представляємо найбільш очікувані книги 2015 року . Серед новинок представлені твори різних жанрів - від коміксу Чака Паланіка до раніше не опублікованої класики Джерома Селінджера.

Зміст:

  • 10. "Бійцівський клуб-2", Чак Паланік
  • 9. Біографія Бейонсе, Ренді Тарабореллі
  • 8. "Останній і найкращий з Пітер пенов", Джером Селінджер
  • 7. "Планета Магнон", Лайф Рандту
  • 6. "Клятва крові", Брайан Макклелан
  • 5. "Темний учень", Крісті Голден
  • 4. Збірка віршів, Іен Бенкс
  • 3. Автобіографія Берта Рейнольдса
  • 2. "The Beatles: All These Years, Tune In", Марк Льюісон
  • 1. "Вітру зими", Дж. Р. Р. Мартін

10. "Бійцівський клуб-2", Чак Паланік

Точна назва продовження культового роману Паланіка поки невідомо. Але вже оголошено, що книга вийде в формі графічного роману. Сюжет буде присвячений кризі середнього віку. Вихід у світ запланований на 8 квітня 2015 року.

9. Біографія Бейонсе, Ренді Тарабореллі

Першу біографію відомої співачки випустить видавництво Grand Central Books. Написана книга буде Ренді Тарабореллі - одним з кращих сучасних біографів. Американський журналіст і письменник уже представляв на суд читачів біографії таких зірок як Майкл Джексон, Мерилін Монро, Мадонна і Елізабет Тейлор.

8. "Останній і найкращий з Пітер пенов", Джером Селінджер

Вихід раніше неопублікованої повісті Джерома Девіда Селінджера був анонсований в минулому році біографами письменника - Девідом Шилдсом і Шейном Салерно. Точна дата виходу книги Селінджера поки невідома.

7. "Планета Магнон", Лайф Рандту

Молодий німецький письменник дебютував у 2009 році з романом "Світло-театр". Потім послідувала друга книга "Примарний блиск Кобі-Каунті". Автор був відзначений декількома національними німецькими преміями. Грядущий роман - третя книга Рандту.

6. "Клятва крові", Брайан Макклелан

Книги Макклелан користуються великим успіхом серед англомовних шанувальників фентезі. У 2015 році російські читачі отримають шанс познайомитися з романом "Клятва крові". Якщо книга буде успішно продаватися, то будуть замовлені переклади ще кількох творів.

5. "Темний учень", Крісті Голден

Голден - одна з авторів серії книг "Доля джедаїв", присвячених культовим "Зоряним війнам". В основу нового роману "Темний учень" ляже сценарій, який не був екранізований. Планована дата виходячи книги в продаж - липень 2015.

4. Збірка віршів, Іен Бенкс

Бенкс входить в список кращих британських авторів за версією Times. У 2014 році письменник-фантаст помер від раку. Друзі Бенкса зібрали воєдино 50 віршів, які ніколи не публікувалися, а тепер увійдуть до збірки, запланований до випуску в 2015 році.

3. Автобіографія Берта Рейнольдса

Пік популярності зірки Голлівуду припав на 1970-ті. Берт - двічі володар премії "Золотий глобус" і один раз "Еммі". У своїй книзі актор планує розповісти про взаємини на "фабриці мрій", про нелегкий шлях наверх і про життя після слави.

2. "The Beatles: All These Years, Tune In", Марк Льюісон

На написання цієї енциклопедії у автора пішло більше 10 років. Льюісон мав безпрецедентний доступ до архівів Леннона, Маккартні, Харрісона і Старра. В результаті вийшла найповніша з існуючих історія ліверпульської четвірки, яка підкорила світ. Старт продажів енциклопедії запланований на травень 2015 року.

1. "Вітру зими", Дж. Р. Р. Мартін

Шоста книга циклу "Пісня льоду і полум'я" повинна стати передостанньою. Автор уже пообіцяв, що розповідь почнеться з двох великих битв - битви на льоду і битви в затоці работоргівців. Герої все далі забираються в північні краї, а також в книзі знову з'являються інші. Продовження "Ігри престолів" - найочікуваніша книга 2015 року .