Найгучніші розлучення останніх років

Сімейне життя зірок шоу-бізнесу і політики завжди привертає пильну увагу громадськості. Будучи публічною людиною, складно зберегти завісу таємниці над особистим життям. Тому як про весіллях, так і про розставання багаті і знамениті воліють оголошувати одразу перед обличчям телекамер.

У нинішній збірці зібрані найгучніші розлучення останніх років , багато з яких стали справжньою сенсацією. Очолює десятку, природно, гучний розлучення Володимира Путіна.

Зміст:

  • 10. Рассел Кроу і Даніель Спенсер
  • 9. Денні Де Віто і Рі Перлман
  • 8. Хайді Клум і Сіл
  • 7. Сільвіо і Вероніка Ларіо Берлусконі
  • 6. Арнольд Шварценеггер і Марія Шрайвер
  • 5. Альваро Колома і Сандра Торрес
  • 4. Крістіан і Беттіна Вульф
  • 3. Дженніфер Лопес і Марк Ентоні
  • 2. Сергій і Юлія Светлакова
  • 1. Володимир і Людмила Путіни

10. Рассел Кроу і Даніель Спенсер

Зі свого чарівною дружиною знаменитий "гладіатор" прожив 10 років. В процесі розлучення Спенсер отримала від чоловіка $ 25 мільйонів. При цьому журналісти під всю сурмлять про роман Даніель з танцюристом Деміаном Уайтвуд. Кроу ж поки не був помічений в серйозному захопленні ким-небудь.

9. Денні Де Віто і Рі Перлман

Розлучитися після 30 років шлюбу знаменитий Денні Де Віто вирішив після того, як акторові зрівнялося 70 років. Шлюб давно дав тріщину через постійні зради Де Віто. Проте в кінці 2012 року вже з'явилися чутки про те, що Денні Де Віто наполегливо "працює" над тим, щоб возз'єднатися з колишньою дружиною.

8. Хайді Клум і Сіл

Німецька топ-модель і популярний співак прожили разом 7 років, в шлюбі з'явилися четверо дітей. Однак в 2012 році пара офіційно оформила розлучення. Екс-чоловік Хайді Клум заявив, що вина за розставання цілком і повністю лежить на ньому. Вже через півроку колишнє подружжя цілком комфортно почували себе в суспільстві нових коханих.

7. Сільвіо і Вероніка Ларіо Берлусконі

Шлюборозлучний процес почався ще в 2009 році. За цей час в ЗМІ активно обговорювалися варіанти поділу спільного майна подружжя та бізнесу, що належить Берлусконі. В результаті розмір щорічного змісту, яке скандальний політик буде виплачувати екс-дружині, склав 76 мільйонів Євро.

6. Арнольд Шварценеггер і Марія Шрайвер

Розлучення колишнього губернатора Каліфорнії відбувся в 2011 році. Шварценеггер одружився з племінницею Джона Кеннеді ще в 1986 році. Історія 25-річного шлюбу завершилася після того, як невірний чоловік визнав наявність позашлюбної дитини від домробітниці, яка пропрацювала в сім'ї близько 20 років.

5. Альваро Колома і Сандра Торрес

Президент Гватемали, можливо, розлучився в 2011 році з дружиною з політичних мотивів. Вся справа в тому, що пані Торрес хотіла балотуватися на наступних президентських виборах, а закон забороняє членам сім'ї чинного лідера висуватися на цю посаду. Розлучення відбувся, проте Сандру Торрес суд все ж не допустив до участі у виборах.

4. Крістіан і Беттіна Вульф

Колишній президент Німеччини оформив розлучення в 2013 році підлогу полюбовному згодою сторін. У подружжя залишився спільний син, а також по дитині від колишніх шлюбів. Розлучення відбувся через рік після скандалу з кредитом під неймовірно низький відсоток, який коштував Вульфу поста президента.

3. Дженніфер Лопес і Марк Ентоні

Шлюб Джей Ло проіснував 7 років і ознаменувався народженням близнюків. Як зізналася Лопес, у відносинах з чоловіком їй не вистачало романтики і уваги, тому вже в процесі розлучення вона завела роман з 24-річним маловідомим танцюристом Каспером Смартом.

2. Сергій і Юлія Светлакова

Актор прожив в шлюбі 12 років, а формальною причиною розставання стала постійна зайнятість Светлакова і відсутність уваги по відношенню до дружини. У пресі після оголошення про розлучення замиготіли чутки про роман шоумена з якоїсь українською красунею Анастасією.

1. Володимир і Людмила Путіни

Розлучення Путіна , про який було оголошено в червні цього року, став першим розірванням шлюбу чинного глави держави з часів Петра I. З Людмилою Шкребньовою Володимир Путін вступив у шлюб в 1983 році, у подружжя двоє доньок. Причиною розлучення президента була оголошена вічна зайнятість російського лідера, а також те, що Людмила Путіна погано переносить напружений ритм життя, що передбачає постійні переїзди.