Найбільший смартфон

Найбільший смартфон

В сучасному цифровому світі давно вже намітилася тенденція, що виражається в збільшенні діагоналі дисплея мобільного пристрою. Не так давно на ринку з'явилися 12-дюймові планшети і смартфони з величезними дисплеями, діагональ яких, по суті, досягла своєї межі. За неофіційною класифікацією пристроїв смартфони з дисплеєм в 7 дюймів іменуються фаблет. Назва подібного типу девайсів складено з двох англійських слів - "phone" і "tablet". Але все ж серед них все ще є пристрої, діагональ яких менше семи дюймів. Якщо не брати до уваги фаблет, то Sony Xperia Z Ultra - найбільший смартфон у світі.

Смартфон "Z Ultra" був офіційно представлений влітку 2013 року. Він швидко завоював популярність серед фанатів великих смартфонів завдяки величезному дисплею діагоналлю 6. 44 дюйма. Власне кажучи, "Ультра" - це розтягнута версія моделі Xperia Z. Проводячи аналогію з "яблучними пристроями", можна сказати, що компанія Sony представила світу як звичайну "Зедку", так і її "плюсову" версію зі збільшеним дисплеєм.

Безсумнівно, виробники мобільних пристроїв звернули особливу увагу на бажання користувачів мати завжди під рукою "кишеньковий" планшет. У минулому році ринок мобільних гаджетів заполонили клони фаблет з діагоналлю від 6 до 7 дюймів. Але всі вони класифікувалися як планшети з можливістю здійснення дзвінка. І лише компанія Sony гордо іменує модель "Z Ultra" смартфоном.

"Ультра" оснащувався на момент виходу топовим чотирьохядерним процесором Snapdragon 800, що працює на частоті 2. 2 гігагерц. За графіком у захищеному від пилу і вологи смартфоні відповідає чіп Adreno 330, а за плавність анімації і швидкість роботи - 2 гігабайти оперативної пам'яті. Розширити внутрішню пам'ять ємністю 16 гігабайт можна за допомогою карт пам'яті формату MicroSD.

Найбільший екран смартфона, що працює на Android, покритий склом, стійким до подряпин, і відображає 16. 78 млн квітів. Ємнісний 6. 44-дюймовий дисплей роздільною здатністю 1080 × 1920 пікселів не відблискує на сонці і відмінно відображає кольору.

"Z Ultra" оснащений усіма сучасними бездротовими технологіями, має на борту навігаційні чіпи GPS і ГЛОНАСС. Крім цього, в залежності від підтримки мереж LTE виділяють дві моделі з індексами C6833 і C6806.

З огляду на той факт, що розміри дисплеїв "розумних" пристроїв з кожним роком зростають, компанія Apple також вирішила піти на поводу у користувачів, випустивши на ринок відразу два пристрої з великими дисплеями - iPhone 6 (4. 7 дюйма) і iPhone 6 Plus (5. 5 дюйма). Хоча раніше компанія заявляла про відсутність інтересу до виробництва "великогабаритних" смартфонів.

Заглядаючи трохи в майбутнє, можна з упевненістю сказати, що майбутнє за фаблет і смартфонами з діагоналлю від 5 дюймів і вище. Правда, великогабаритні пристрої мають два значимих мінуса - розміри і автономність роботи. Якщо з першим нічого неможливо зробити, то над збільшенням роботи пристрою працює величезна кількість людей. Втім, ринок, що розвивається переносної електроніки в вигляді "розумних" годин вдихнув нове життя і дозволив власникам фаблет знайти друге дихання. Адже смарт-годинник дають можливість власникам менше звертатися до величезних смартфонам, економлячи при цьому як час, так і заряд акумулятора.

Цікавий відеоогляд найбільшого в світі смартфона від "Розетки" представлений в наступному відеоролику: