Найбільш високооплачувані співачки 2014 року

Сучасні поп-діви заробляють не тільки на концертних турах і продажу записів, а й на власному бізнесі, а також участі в рекламі. Доходи знаменитостей, як зазвичай, підрахували аналітики Forbes.

В результаті з'явився рейтинг, до якого увійшли найбільш високооплачувані співачки 2014 року .

Зміст:

  • 10. Брітні Спірс ($ 20 млн.)
  • 9. Леді Гага ($ 33 ​​млн.)
  • 8. Селін Діон ($ 36 млн.)
  • 7. Майлі Сайрус ($ 36 млн.)
  • 6. Дженніфер Лопес ($ 37 млн.)
  • 5. Кеті Перрі ($ 40 млн.)
  • 4. Ріанна ($ 48 млн.)
  • 3. Pink ($ 52 млн.)
  • 2. Тейлор Свіфт ($ 64 млн.)
  • 1. Бейонсе ($ 115 млн.)

10. Брітні Спірс ($ 20 млн.)

Останній альбом Брітні не отримав платинового статусу - такого за всю кар'єру співачки ще не було. Основний дохід Спірс приносить шоу в Лас-Вегасі, а також активну участь в телевізійних проектах.

9. Леді Гага ($ 33 ​​млн.)

На піку популярності Гага отримувала по $ 90 млн. В рік. Тепер же заробітки стали на порядок менше. Світовий тур зірвався через травму стегна, а третій альбом Artpop не виправдав очікувань.

8. Селін Діон ($ 36 млн.)

Преса не приділяє Селін масу уваги, як більш молодим і більш скандальним виконавцям. Однак Діон активно гастролює, як в Європі, так і в межах рідної Канади.

7. Майлі Сайрус ($ 36 млн.)

Продажам альбому Bangerz дуже посприяла зміна іміджу співачки, а також скандальні витівки, в тому числі і зйомка в оголеному вигляді для кліпу на композицію Wrecking Ball.

6.Дженніфер Лопес ($ 37 млн.)

Популярність Лопес в останні роки впала значно, хоча в нинішньому році Дженніфер випустила новий альбом А. К. А., а також намагалася активніше з'являтися на телебаченні.

5. Кеті Перрі ($ 40 млн.)

Доходи Перрі - це виручка від концертів, а також рекламних контрактів з Pop Chips, CoverGirl і іншими брендами. Крім того Кеті активно виступає за чималу плату на приватних вечірках.

4. Ріанна ($ 48 млн.)

Популярності Ріанни сприяють з надуспішного сингли, і спільні проекти з Емінемом, Jay-Z і іншими зірками. У соціальних мережах передплатниками співачки є понад 37 млн. Чоловік.

3. Pink ($ 52 млн.)

Незважаючи на те, що в ЗМІ ім'я співачки миготить все рідше, доходи Pink стають все вище. Річний дохід виконавиці склався з участі в 85 концертах, продажу альбомів і участі в рекламі.

2. Тейлор Свіфт ($ 64 млн.)

У зірки стилю кантрі вийшов непоганий дохід від участі в рекламі Keds, Diet Coke і CoverGirl. Крім того новий альбом Свіфт вже за перший тиждень продажів розкуплений в кількості понад 1 мільйон примірників.

1. Бейонсе ($ 115 млн.)

Минулий рік став найбільш прибутковим за всю кар'єру найбільш високооплачуваною співачки світу . Основний дохід поп-діві принесла концертна діяльність, а також новий альбом, що вийшов напередодні 2014 року.