Найбільш високооплачувані актори Голлівуду 2012 (топ-10)

Видання Forbes із завидною регулярністю підраховує для нас доходи багатих і знаменитих, публікуючи рейтинги най-най. На цей раз в центрі уваги опинилися найбільш високооплачувані актори Голлівуду .

Підраховуючи прибутки знаменитостей з травня 2011 по травень 2012, експерти Forbes врахували гонорари за фільми, зйомки в рекламі і аванси за майбутні проекти. Пропонуємо познайомитися ближче з рейтингом зірок, які заробили за рік більше за інших.

Зміст:

 • 10-11. Роберт Паттінсон (Robert Pattinson) - $ 26. 5 млн.
 • 10-11. Тейлор Лотнер (Taylor Lautner) - $ 26. 5 млн.
 • 9. Марк Уолберг (Mark Wahlberg) - $ 27 млн.
 • 6-8. Уілл Сміт (Will Smith) - $ 30 млн.
 • 6-8. Джонні Депп (Johnny Depp) - $ 30 млн.
 • 6-8. Саша Берон Коен (Sacha Baron Cohen) - $ 30 млн.
 • 5. Бен Стіллер (Ben Stiller) $ 33 млн.
 • 4. Дуейн Джонсон (Dwayne Johnson) - $ 36 млн.
 • 2-3. Адам Сендлер (Adam Sandler) - $ 37 млн.
 • 2-3. Леонардо Ді Капріо (Leonardo DiCaprio) - $ 37 млн.
 • 1. Том Круз (Tom Cruise) - $ 75 млн.

10-11. Роберт Паттінсон (Robert Pattinson) - $ 26. 5 млн.

Цілком і повністю Паттісон зобов'язаний настільки високими доходами своїй участі в культовій сазі "Сутінки". Ймовірно, після закінчення франшизи, у Роберта з'явиться більше шансів проявити себе в іншому амплуа.

10-11. Тейлор Лотнер (Taylor Lautner) - $ 26. 5 млн.

На відміну від свого партнера по вампірської саги, Тейлор виявився не тільки в числі найбільш високооплачуваних, але і потрапив в сотню найзнаменитіших від Forbes. А все тому, що крім "Сутінків" взяв участь в бойовику "Погоня", підвищивши і без того чималу популярність.

9. Марк Уолберг (Mark Wahlberg) - $ 27 млн.

Нинішній рік відзначений виходом таких картин за участю Уолберга, як "Контрабанда", "Третій зайвий" і "Зруйноване місто". Причому, комедійна драма "Третій зайвий" зібрала в прокаті $ 54 мільйони тільки за перший тиждень показів.

6-8. Уілл Сміт (Will Smith) - $ 30 млн.

Основна частина доходу за минулий рік отримана від участі в зйомках третьої частини саги "Люди в чорному". До речі, Вілл активно залучає до роботи в Голлівуді свого сина Джейдена, разом з яким знімається нині у фільмі "Після Землі". Сміт-молодший вже неймовірно популярний серед американських тінейджерів.

6-8. Джонні Депп (Johnny Depp) - $ 30 млн.

Депп переживає нелегкі часи на особистому фронті, але з кар'єрою у актора явно все в порядку. Нинішній рік відзначений виходом фільму "Похмурі тіні", в роботі над яким Депп виступив не тільки виконавцем, але і продюсером, збільшивши свій і без того чималий дохід. До речі, після того як на Україні була представлена ​​його робота, Київ вибився в лідери за касовими зборами фільму.

6-8. Саша Берон Коен (Sacha Baron Cohen) - $ 30 млн.

Протягом останнього року Коен взяв участь відразу в декількох касових проектах: фільмах "Хранитель часу", "Диктатор", "Знедолені" і третьої частини анімаційного фільму "Мадагаскар". Незважаючи на значний дохід, актор не потрапив в список сотні найпопулярніших акторів року за версією Forbes. Експерти кажуть, що Коену не заважає частіше з'являтися на публіці, привертаючи увагу до власної персони.

5. Бен Стіллер (Ben Stiller) $ 33 млн.

Стіллер - один з найбагатших коміків Голлівуду. Його амплуа викликає у критиків суперечливі оцінки, але герой "Знайомства з батьками" продовжує щорічно заробляти мільйони.У нинішньому році найдорожчим проектом за участю Бена стала третя частина мультфільму "Мадагаскар".

4. Дуейн Джонсон (Dwayne Johnson) - $ 36 млн.

Актор явно приносить успіх будь-якої стрічці зі своєю участю. Глядацький ажіотаж навколо торішнього "Форсажу 5" і фільму "Подорож 2: Таємничий острів" цілком виправдовує високі гонорари Джонсона. Графік Дуейна заповнений аж до кінця 2014 року, так що, швидше за все, він ще не раз виявиться в рейтингу високооплачуваних зірок.

2-3. Адам Сендлер (Adam Sandler) - $ 37 млн.

Для Сендлера рік виявився не дуже вдалих - 10 "Золотих малин" за фільм "Джек і Джилл" явно не додають акторові оптимізму. Проте, режисери люблять Адама, незважаючи на скептицизм кінокритиків. І ця любов виражається у вигляді стабільно високіхгонораров.

2-3. Леонардо Ді Капріо (Leonardo DiCaprio) - $ 37 млн.

Незважаючи на те, що останній фільм за участю актора, біографічна стрічка "Гувер", практично провалився в прокаті, Ді Капріо може собі дозволити вимагати за участь щонайменше $ 20 мільйонів, залишаючись однією з найбільш високооплачуваних зірок.

1. Том Круз (Tom Cruise) - $ 75 млн.

Круз очолив рейтинг найбільш високооплачуваних акторів з величезним відривом. Великий внесок в "скарбничку" внесли чергова серія "Місія нездійсненна" і фантастичний трилер "Забуття". Однак акторові, ймовірно, чекають великі витрати: планований шлюборозлучний процес з Кеті Холмс може значно спустошити його гаманець.