Найважчі і драматичні фільми в історії

Є такі фільми, які виробляють на глядача приголомшуюче враження. Трагічний сюжет в сукупності з талантом режисера, оператора і акторів буквально "виймають душу".

У нинішній десятці ми зібрали найважчі і драматичні фільми в історії світового кінематографа.

Майже всі картини зачіпають глибокі проблеми, вивертаючи перед глядачами навиворіт найтемніші куточки людської натури або демонструючи безпорадність людини перед обличчям трагічних обставин.

Ви також можете подивитися рейтинг фільмів 2013 року, складений за проміжними підсумками прокату.

Зміст:

  • 10. Незворотність
  • 9. Могила світлячків
  • 8. Пристрасті Христові
  • 7. А зорі тут тихі
  • 6. Суворе випробування
  • 5. Вантаж 200
  • 4. Дівчина навпроти
  • 3. Іди і дивись
  • 2. Олдбой
  • 1. Джонні взяв рушницю

10. Незворотність

Цей скандальний фільм французького режисера Гаспара Ное відрізняється сюжетом, розказаних в зворотному хронологічному порядку. Особливо гнітюче враження на глядача справляє дев'ятихвилинний сцена жорстокого згвалтування головної героїні. Спеціально для фільму був написаний низькочастотний саундтрек, що викликає у деяких глядачів запаморочення і нудоту.

9. Могила світлячків

Драматичний повнометражний фільм в жанрі "аніме" був знятий в 1988 році японським режисером Исао Такахата.Сюжет заснований на реальних подіях і розповідає історію хлопчика, чиї батьки загинули під час Другої світової війни. Фільм починається зі сцени смерті головного героя, а всі наступні сцени підводять глядача до трагічної розв'язки.

8. Пристрасті Христові

Цей фільм був знятий про останній день життя Ісуса Христа актором і режисером Мелом Гібсоном в 2004 році. У картині присутні сцени катувань, тортур, показана жорстокість натовпу, страждання матері і смерть, що з'являється позбавленням від мук. Актори в фільмі розмовляють арамейською мовою та латиною, для глядачів призначені субтитри.

7. А зорі тут тихі

Один з найтрагічніших фільмів радянського кінематографа присвячений подвигу п'яти юних дівчат-добровольців, які загинули в нерівному бою з німецькими диверсантами в 1942 році. Незважаючи на драматичний сюжет, фільм входив з числа рекомендованих до перегляду школярами старших класів.

6. Суворе випробування

Південнокорейська драма розповідає про роботу викладача мистецтв в школі для дітей з порушеннями слуху. Молодий учитель стає свідком того, як дітей використовують для задоволення власних найжорстокіших і низьких пристрастей викладачі, яких покривають влади маленького провінційного містечка.

5. Вантаж 200

Фільм Олексія Балабанова вийшов в прокат в 2007 році. Дія фільму розгортається в епоху занепаду СРСР. Драматизм сюжету надає демонстрація звірства, породженого пошкодженням психіки, і громадського байдужості. У багатьох кінотеатрах фільм був знятий з прокату через жорстокі і реалістичних картин.

4. Дівчина навпроти

Фільм був знятий за однойменним романом, в основу якого лягла реальна історія вбивства Сільвії Лайкенс.У США фільм заборонений до перегляду особами, які не досягли 17 років, через достатку сцен насильства, тортур і дій сексуального характеру.

3. Іди і дивись

Військова драма радянського режисера Елема Климова розповідає історію білоруського хлопчика, який став свідком жорстокої нацистської каральної акції. Протягом двох днів дитина перетворюється на сивого старого. Картина вийшла на екран в 1985 році до 40-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

2. Олдбой

В основу сценарію цієї південнокорейської драми лягла однойменна манга японців Гаронна Цутії і Нобуаки Мінегісі. Сюжет розповідає історію марнотратника життя, який провів 15 років у в'язниці за підозрою у вбивстві власної дружини. Фільм знятий в жанрі жорсткого і досить кривавого детектива.

1. Джонні взяв рушницю

Молодий американець отримує страшне поранення під час Першої світової війни - у нього ампутовані руки і ноги, хлопець практично позбавлений органів почуттів. Важка драма є одним з найсильніших антивоєнних фільмів. "Джонні взяв рушницю" - це картина відчаю, самотності і життя, зламаною в кривавій м'ясорубці жорстокої війни.