Відмінність норки від бабака

Відмінність норки від бабака Мова йде про хутро. Теплих, гарних, благородних - і таких різних. Зараз осінь, а потім настане зима. Зима, коли мерзне все: кінцівки, тіло, голова. Як будемо грітися? Хороший варіант - купити собі що-небудь хутряне: шапку або шубу. Ось тільки хутро бабака часто видають за хутро більш цінний - хутро норки.

І бабак, і норка - хутрові тварини. Шкурки цих маленьких тваринок прекрасно утримують тепло. В основному завдяки хутрі, який густіше у норки, ніж у бабака. Хутро норки менше зношується, тому такий виріб прослужить вам набагато довше. Звідси і ціна готової речі: до п'яти разів дорожче, ніж бабак. До всього іншого, хутро норки частіший, не такий "рідкий" як хутро бабака. Звертайте на це увагу. Хутро бабака відрізняється дещо більшою, ледве можна було розрізнити жорсткістю, ніж хутро норки. Так як у норки хутро однакової довжини, то, щоб замаскувати бабака під неї, його хутро трохи підрівнюють. Розгляньте хутро уважно: чи немає волосків, які вибиваються з основної довжини? Можна також звернути увагу на підпушок: у бабака його практично неможливо виявити, а ось у виробі з норки він обов'язково є.

Натуральне хутро норки

Звичайно, вибирати хутряні вироби варто виходячи зі свого бюджету, передбачуваної погоди, в яку ви будете носити їх і безлічі інших чинників. Але якщо ви точно впевнені в тому, що норка - підходящий варіант, то потрібно заздалегідь озброїтися знаннями про те, як відрізнити хутро норки від хутра бабака: