Різниця між візитами і відвідувачами

Різниця між візитами і відвідувачами

Серце будь-якого сайтовладельца, сеошника або адміністратора радують лічильники статистики, що відображають неухильно зростаючий інтерес до ресурсу. Однак на яскравих схемах або графіках не завжди зрозуміло, що і як вважається, і тому радість може змінитися розчаруванням, коли виявляється, що замість всесвітнього визнання має місце містечкова популярність або елементарне самоспоглядання. Плутанину вносять і логічно тотожні поняття, в статистиці серйозно відрізняються, наприклад, візити і відвідувачі. Розбираємося разом, що стоїть за цифрами в цих колонках.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Різниця між арабікою і робустой

Визначення

Візити в обліку статистики відвідувань - кількість сесій, протягом яких відвідувачі знаходилися на сайті.

Відвідувачі в обліку статистики - кількість унікальних користувачів, що переглянули (завантажили повністю) як мінімум одну сторінку сайту.

до змісту ↑

Порівняння

Побачити різницю між візитами і відвідувачами виходить не відразу. Якщо говорити спрощено, то "відвідувач" - це конкретний гість, незалежно від того, чи зайшов він на сайт або на день народження. А "візит" - це період часу, який він провів за переглядом сторінок або чашкою кави. Гостю ніхто не забороняє піти і прийти знову, і ходити хоч весь день.У статистиці враховуються саме такі відвідування, виключаючи миттєві переходи, коли сторінка не завантажується повністю. Тобто кількість візитів - це кількість сесій, яке було на сайті за певний період часу. Відвідувач же унікальний, і він один може зробити кілька візитів, кожен з яких буде пораховано. Кількість відвідувачів, проглядали ресурс, в цьому випадку не зміниться. Наприклад, Яндекс. Метрика закриває сесію через 30 хвилин отстствія активності відвідувача. Таким чином, якщо він зайде повторно через 40 хвилин, то кількість відвідувачів на лічильнику не зміниться, а візитів буде вже два.

Для підрахунку візитів використовуються безпосередньо браузери, що надають інформацію про відвідування для ідентифікації та зберігають cookies. У підрахунку відвідувачів грає важливу роль і IP в тому числі, хоча ідентифікація гостя не зводиться до тільки лише його визначенням. Деякі сервіси, провідні статистичний облік, можуть розділяти відвідувачів на повторно заглянули і вперше прибули. Будь-які ці дані допомагають адміністратору ресурсу бачити ефективність його роботи і коригувати її відповідно до конкретних умов. Чим більше кількісна різниця між числом відвідувачів і числом візитів, тим ефективніше робота ресурсу і вище його затребуваність.

до змісту ↑

Різниця між арабікою і робустой

  1. Візити - перегляди сторінок сайту протягом однієї сесії.
  2. Відвідувачі - унікальні користувачі, які відвідали ресурс.
  3. Один відвідувач може зробити необмежену кількість візитів.
  4. Кількість візитів завжди більше або дорівнює кількості відвідувачів.