Різниця між візитами і переглядами

Різниця між візитами і переглядами

Кожен власник сайту або адміністратор знаком з лічильником статистики. Крім амбіцій, його показники працюють на професійний вектор: спостереження за відвідуваністю ресурсу дозволяє зробити його віддачу максимально високою. Сервісні служби демонструють часом досить дивні цифри, і від нерозуміння виникають часом помилки. Наприклад, пріоритет кількості візитів може бути характерний для певного типу ресурсу, кількість переглядів дозволяє оцінити якість контенту.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Візити - кількість сесій, протягом яких відвідувач знаходиться на сайті.

Перегляди - кількість завантажень сторінок користувачем.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між візитами і переглядами виходить наочної. За аналогією з реально прийшли на каву гостем, візити - кількість відвідувань. Один сусід прийшов три рази за тиждень, інший - один раз, теща з'являлася двічі ... Відкрита на дзвінок і закрита за гостем двері відраховує візити. А перегляди - кількість випитих гостями чашок кави. Хто за кожне відвідування по одній, хто в понеділок пару, а в середу одну, а теща так взагалі на потік поставила і ходить зі своїм цукром. У підсумку, розглядаючи діру в бюджеті, вважаємо: приходили до нас за тиждень шість разів, кава винищили тринадцять чашок.Торжество жадібності щось та підкаже.

Візити визначаються сесіями. Якщо людина зайшла на сайт і не виявив активності, то сесія переривається (зазвичай через тридцять хвилин, але сервіси статистики в цьому не єдині). Відновлення активності - повторна сесія і повторний візит. Поки відвідувач активний - час візиту не обмежена. Перегляди - це кількість завантажень сторінок, в тому числі і повторних, і повернення через час. Винятком, не враховуються статистикою, вважається автообновление сторінки через кілька секунд після переходу. Якщо ви методично читаєте сторінки форуму, повертаючись до потрібних постам і гілках - кожна така сторінка вважається, незалежно від того, чи читали ви її годину, побіжно переглядали чи, повернулися з іншого або зайшли з пошуковика.

Деякі сервіси, в тому числі і Метрика Яндекса, вміють бачити ще й цільові візити - тобто ті, які відповідають умовам лічильника статистики, заданим адміністратором. Також мети можуть бути незалежними від статистики: наприклад, деякі фахівці вважають цільовими візити, в результаті яких користувач переглянув певну кількість сторінок, залишив коментар, замовив товар або взяв участь в опитуванні. Випадкові переходи на цих графіках відсутні.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Візити - кількість сесій, протягом яких відвідувач знаходиться на сайті.
  2. Перегляди - кількість завантажених відвідувачем сторінок.
  3. Переглядів за один візит може бути безліч.