Різниця між переглядами і відвідувачами

Різниця між переглядами і відвідувачами

Нас, громадяни, порахували. І зараз, коли ви це читаєте, працьовитий робот старанно домальовує +1 до кількості відвідувачів сайту. Будь-мережевий ресурс таємно або явно веде статистику відвідувань. І якщо ви власник або адміністратор сайту, то лічильник відвідувачів - ваш інструмент, за допомогою якого ви оцінюєте зростання рейтингу і, відповідно, коригуєте структуру і зміст.

Більшість програм-лічильників ведуть облік по декількох категоріях. Деякі показники викликають подив як у користувачів, так і у початківців веб-майстрів. Наприклад, чому окремо вважаються перегляди і відвідувачі? Чому їх кількість не збігається?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

" Перегляди " в лічильниках статистики - кількість повних завантажень сторінок відвідувачами ресурсу за певний період часу. Підрахунок ведеться як для кожної сторінки окремо, так і в цілому для сайту.

" Відвідувачі " в лічильниках статистики - кількість користувачів, які відвідали сайт хоча б один раз і завантажили хоча б одну сторінку за певний звітний період.

до змісту ↑

Порівняння

Поки різниця між переглядами і відвідувачами не відчувається. Як видно з визначень, кількість переглядів не повинно збігатися з кількістю відвідувачів.Навпаки, чим більше число відвіданих одним користувачем сторінок, тим краще для сайту. І якщо повне завантаження сторінки враховується в будь-якому випадку (за винятком повторного автоматичного оновлення протягом декількох секунд після першого), то кількість відвідувачів за певний період не залежить від того, скільки разів користувач зайшов на ресурс, скільки там пробув і чим в цей час на цьому ресурсі займався. Дії для обліку відвідувачів не мають значення. Для простоти: якщо Василь Пупкін зайшов на сайт і подивився 5 сторінок, то лічильник записує +1 до відвідувачів і +5 до переглядів.

Популярний інтернет-лічильник Liveinternet

При підрахунку відвідувачів можна помітити ряд нюансів. Наприклад, неможливо точно знати, один чи людина кілька разів зайшов на сайт, або ж кілька користуються одним браузером. Або, навпаки, фізично людина один, але при закритті браузера чистить cookies. Тоді кожне його відвідування навіть протягом одного періоду може враховуватися окремо. Підрахунок відвідувачів ведеться за допомогою збору інформації про браузер і комп'ютері. Підрахунок кількості переглядів набагато простіше і точніше: вважається кількість звернень до сервера при завантаженні сторінки.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Показники лічильника відвідувачів не залежать від дій користувача на сайті.
  2. Показники лічильника переглядів не пов'язані з фізичним користувачем.
  3. Перегляди вважаються за зверненням до сервера під час завантаження кожної сторінки.
  4. Відвідувачі враховуються згідно з інформацією про браузері і комп'ютері користувача.