Різниця між миючим пилососом і пилососом з аквафільтром

Різниця між миючим пилососом і пилососом з аквафільтром

Є люди, які прекрасно справляються зі звичайною шваброю, а є прихильники сучасної техніки і чим наворочений, тим краще. Як би там не було, є тільки одна непорушна істина - забиратися будинку необхідно. А якими засобами - це вже на ваш вибір. Однак для тих, хто прагне робити все не просто по-старому, а з ефективністю двадцять першого століття, ми і розглянули дві останні новинки зі світу побутової техніки: миючий пилосос і пилосос з аквафільтром. Думки на їх рахунок неоднозначні, але висновки ви робіть самі.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Миючий пилосос - цей прилад дозволяє здійснювати вологе прибирання. Ідеальний для килимових покриттів на основі латексу, більш того, їм можна чистити кахельну плитку або кам'яну кладку. Що стосується паркету і килимових покриттів на натуральній основі, то тут миючий пилосос краще не застосовувати, оскільки після такої обробки загубиться товарний вигляд виробу. Принцип роботи пристрою дуже простий: в спеціальний резервуар наливається вода з миючим засобом, після цього вона передається по шлангу. Тут присутній досить великий тиск, завдяки чому відбувається рівномірний розподіл рідини по насадці і робоча поверхня добре зрошується.У той же час брудну воду всмоктує інший резервуар, де вона залишається до кінця збирання. Чистий і брудна вода не змішуються.

Пилосос з аквафільтром - прибирання з використанням такого пристрою забезпечує ефект, який виникає на задушливій вулиці після хорошого зливи. Свіжість і легкість дихання, оскільки всі частинки пилу гарненько змочені і відфільтровані самою водою. Принцип роботи такого пилососа спочатку був простий: частинки пилу засмоктуються пилососом, потім проходять через воду, змочується і осідають в ній. Але на ділі не можна просто пропустити повітря через воду, оскільки так не вийде потрібний ефект. Проблема була вирішена за рахунок ускладнення всієї конструкції - створення процесу, при якому вода і пил постійно перемішується, що збільшило ефективність фільтрації в рази. В даний час на ринку є навіть моделі з багатоступеневою системою фільтрації.

Пилосос з аквафільтром до змісту ↑

Порівняння

Якщо в простому миючому пилососі все засновано на принципі застосування чистої води і всмоктування брудної, то в аквафільтром відбувається складна система фільтрації з осадженням частинок пилу.

Часто можна побачити на прилавках моделі пилососів з аквафільтром набагато дорожче своїх миючих побратимів. Це виправдано складністю конструкції.

Ефективність миючого пилососа трохи нижче, ніж з аквафільтром, оскільки в першому випадку просто мийка, а в другому складний процес розпилення, всмоктування, змочування, фільтрації. Звідси ККД аквафільтра вище.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В миючому пилососі вода просто миє поверхню, а в аквафільтром відбувається процес фільтрації частинок пилу і бруду.
  2. Ціна миючого пилососа в середньому нижче, ніж з аквафільтром.
  3. Ефективність миючого пилососа нижче, а у аквафільтра вище.