Різниця між номером twin і double

Різниця між номером twin і double

Бронюючи номер в готелі на одному з популярних інтернет-сервісів, вітчизняний мандрівник частенько відчуває подив від безлічі незрозумілих слів. Що ж вибрати: "твін" або "дабл", щоб не зіпсувати довгоочікувану відпустку і отримати хороші враження від поїздки в цілому?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Twin - це двомісний номер в готелі, в якому встановлені два одномісні ліжка.

Double - це номер в готелі, в якому встановлена ​​одна двоспальне ліжко.

до змісту ↑

Порівняння

В більшості країн Європи, Азії, Латинської і Англо-Америки прийнято класифікувати готелі за зірками, а номери - за кількістю людей, які повинні в них проживати. Наприклад, номер Single розрахований на одного мандрівника, тому ні підселювати, ні доставляти туди ліжка для суперощадливого мандрівника ніхто не буде. Family room, або сімейний номер, готовий прийняти родину. Для цього в ньому готують чотири одномісні ліжка або одне двоспальне і два одномісні, що дуже зручно для батьків, які подорожують з двома або трьома дітьми.

Twin room

Найпопулярнішими є номери формату Twin room і Double room. Twin room, або твін, передбачає наявність в номері двох одномісних ліжок. Постоялець в номері може проживати один або з колегою, родичем, другом.Ціна готелем стягується за весь номер, а не за ліжко-місце, як було прийнято в "совкових" санаторіях і їх послідовників на чорноморському березі. Якщо у вашій формі бронювання написано "Номер Твін: одномісне розміщення", то це означає, що сніданок отримає лише одна людина. Жити при цьому туристи можуть удвох, доплативши при бажанні за другий сніданок. Якщо площа номера дозволяє, в Twin room може бути доставлена ​​розкладне ліжко без зміни вартості проживання. У деяких готелях за додаткову ліжко все-таки доведеться доплатити. Такі деталі краще уточнювати індивідуально у кожного готелю.

Double room

Double room, або дабл, передбачає наявність в кімнаті однієї двоспальному ліжку. У більшості випадків такі номери вибирають подружні пари. При наявності в номері зайвих квадратних метрів в нього може бути додана одна розкладна або дитяче ліжко.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В Twin room встановлено вперше два ліжка, а в Double room - одна.
  2. Double room частіше беруть пари, а в Twin room заселяються друзі, колеги та родичі, які хочуть заощадити на двох номерах.
  3. Номер типу Twin в одному і тому ж готелі коштує трохи дорожче, ніж Double room.