Різниця між "Тромбо АСС" і "Кардіомагнілом"

Різниця між "Тромбо АСС" і "Кардіомагнілом"

Серед медичних препаратів є багато зразків, які є взаємозамінними. Це відноситься, наприклад, до "Тромбо АСС" і "Кардіомагнілу". Що це за ліки, з якою метою їх приймають, і чим відрізняється "Тромбо АСС" від "Кардіомагнілу"? Про це розповідається нижче.

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Названі медикаменти випускаються в таблетках. Їх дія спрямована на підтримку рівномірної консистенції крові, без утворення згустків (тромбів). Прийом обговорюваних ліків допомагає не тільки попередити виникнення інсульту або інфаркту, але і зменшити ризик повторення подібних станів.

"Тромбо АСС" або "Кардіомагніл" також можуть призначити після операцій на судинах для підтримки нормального струму крові. Особливо показаний прийом цих таблеток в літньому віці, при цукровому діабеті, огрядності або гіпертонії.

до змісту ↑

Порівняння

Препарати є взаємними аналогами на підставі того, що містять однаковий діючий компонент - ацетилсаліцилову кислоту. Саме вона блокує активність речовин, що впливають на формування тромбів. Але, поряд з цим корисним властивістю, згадана кислота здатна негативно впливати на шлунок, куди надходить ліки після прийому.

Відмінність "Тромбо АСС" від "Кардіомагнілу" полягає в тому, що в кожному випадку передбачено для зменшення згубного впливу активної речовини. Так, таблетки "Тромбо АСС" не дратують шлунок, оскільки в ньому не розчиняються. Цей ефект обумовлений наявністю стійкої оболонки. І тільки після потрапляння препарату в кишечник відбувається вивільнення ацетилсаліцилової кислоти і вона починає діяти.

В свою чергу, до складу "Кардіомагнілу" з метою захисту слизової шлунка включається гідроксид магнію. Він нейтралізує агресивні властивості основного компонента. Важливо, що кількість ацетилсаліцилової кислоти в таблетках того і іншого виду різний. В "Тромбо АСС" ця ​​доза становить 50 мг, в "Кардіомагніле" - 75 мг. Зміст може бути подвоєним - 100 мг і 150 мг відповідно.

У чому різниця між "Тромбо АСС" і "Кардіомагнілом" щодо вартості? Тут слід зазначити, що перший лікарський засіб відчутно дешевше. Однак не завжди доводиться орієнтуватися тільки на ціну. Іноді у людини може виявлятися непереносимість будь-яких складових призначеного препарату, і виникає необхідність у підборі аналога. У будь-якому випадку важливо уважно поставитися до зазначених в інструкції протипоказань і побічних ефектів.