Різниця між будинком і пентхаусів

Різниця між будинком і пентхаусів

Гідні заробітки громадян привели до появи нових об'єктів на ринку нерухомості. Таунхауси і пентхауси часто плутають між собою через схожого вимови. Кілька простих відмінностей допоможуть усвідомити різницю між ними раз і назавжди і точно уявити відмінності видів нерухомості.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Таунхаус - багатоквартирний житловий будинок, що представляє собою кілька суміжних багаторівневих об'єктів з відокремленими входами, але єдиними внутрішніми стінами. Це міський тип котеджів, де певна обмеженість пов'язана не з відсутністю фінансових коштів у власників, а необхідністю економити простір. До таунхаусу примикає невелику земельну ділянку, парковка або гараж.

Таунхаус

Пентхаус - особняк або відособлена площа, розташована на останньому поверсі багатоповерхового будинку і володіє окремим входом (сходи або ліфт), панорамними вікнами, оглядовими майданчиками. Це елітний вид нерухомості, вартість якого дуже висока. Ріелтори також називають пентхаусів відокремлений верхній поверх будівлі, незалежно від планування і наявності атрибутів розкішного життя.

Пентхаус до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, головна відмінність полягає в розташуванні.Якщо пентхаус - це прибудова, яка знаходиться на верхньому поверсі будівлі, то таунхаус - котедж, що стоїть на землі. Вхід на "фешенебельний горище" завжди всередині, в той час як в "міський будинок" можна потрапити прямо з вулиці.

Ціна пентхаусів дуже велика, тут можуть перебувати такі вишукані страви, як басейн, зона для посадки вертольота, оглядовий майданчик і багато іншого. Таунхаус, який коштує значно дешевше, в кращому випадку оснащується зоною для парковки автомобіля або гаражем.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Вид нерухомості. Таунхаус - це "міський будинок", а пентхаус - розкішні апартаменти.
  2. Розташування. Таунхаус - це кілька багаторівневих будинків під єдиним дахом, які знаходяться безпосередньо на землі. Пентхаус розташовується на верхньому поверсі хмарочосів та інших висотних будівель.
  3. Вартість. Ціна квадратного метра таунхауса висока, і все ж, площі доступніше, ніж пентхаус.
  4. Додаткові елементи. Пенхтаус може оснащуватися вертолітним майданчиком, басейном, а також іншими атрибутами розкішного життя. Таунхаус ж ушляхетнюється паркуванням і присадибною ділянкою.