Різниця між тонуванням і фарбуванням

Різниця між тонуванням і фарбуванням

Кардинальна зміна зовнішності - дуже рішучий крок, на який здатна далеко не кожна жінка. Більшість з нас все ж вважають за краще невинні експерименти з відтінком волосся, які дозволяють визначитися з оптимальним колірним варіантом. Тут на допомогу приходить популярна нині процедура тонування. Але чим вона відрізняється від фарбування і чи дійсно даний метод є більш щадним? Постараємося з'ясувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Тонування - різновид фарбування волосся засобами відтінків, які не руйнує їх структуру і відрізняється своїм щадним впливом.

Фарбування - зміна кольору і тону волосся.

до змісту ↑

Порівняння

Для тонування волосся використовуються легкі засоби відтінків, а не стійкі фарби, як при фарбуванні. Дана процедура дозволяє трохи поекспериментувати з відтінками, перш ніж визначитися з остаточним кольором. Тонувальні кошти обволікають поверхню волосся, не проникаючи в його структуру і не порушуючи її. Вони вимиваються поступово з кожним миттям голови і не залишають помітною кордону між своїми і фарбованим волоссям. Після тонування колір протримається не більше 1-2 місяців. До складу фарб для волосся входять аміак і перекис водню. Засоби для тонування включають в себе корисні добавки і різні вітаміни, які доглядають за волоссям і роблять їх блискучими і здоровими.Для закріплення ефекту при тонуванні використовується лише невеликий відсоток перекису водню.

Слід згадати, що освітлити волосся за допомогою тонування неможливо. Воно лише забезпечує надання волоссю темнішого і насиченого відтінку. Для зафарбовування сивини дана процедура теж не дуже підходить. До слова сказати, близько 70% європейських жінок віддають перевагу саме тонування, а не фарбування волосся, як більш щадному і практично нешкідливому способу додання волоссю красивого і доглянутого вигляду.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Тонування є більш щадить різновидом фарбування, яка не руйнує структуру волосся.
  2. Для тонування використовуються легкі засоби відтінків, а не стійкі фарби.
  3. Тонувальні засоби обволікають лише поверхню волосся, не проникаючи в його структуру.
  4. Тонування не дозволяє освітлити волосся або зафарбувати сивину.
  5. Тонувальні засоби вимиваються з кожною процедурою миття голови і тримаються близько 1-2 місяців. Вони не залишають чіткої межі між своїми і фарбованим волоссям.
  6. До складу фарб для волосся входять аміак і перекис водню, тоді як кошти для тонування включають в себе різні корисні добавки та вітаміни.
  7. Після тонування волосся виглядає більш здоровими і блискучими.