Різниця між тіарою і діадемою

Різниця між тіарою і діадемою

Тіара і діадема є вельми значущим акцентом в образі їх власниці. Вони здатні надати царственности навіть представницям прекрасної статі, які не мають можливості похвалитися благородством своїх кровей. Ось чому ці вишукані аксесуари надягають тільки на найважливіші урочистості або заходи особливого характеру. Але відповісти на питання, чим відрізняється тіара від діадеми, можуть далеко не всі. Спробуємо в цьому розібратися.

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Модні прикраси походять від предметів, колись дійсно служили символами влади. Носити їх в ті часи могли тільки вищі особи. Таким чином виражалося перевагу знаті перед підданими. Тіари і діадеми представляли собою справжні ювелірні твори. Вони виготовлялися в основному з золота і срібла і посипаною дорогоцінним камінням.

Сучасні "родички" величних аксесуарів часто виконуються з матеріалів простіше, а для обробки виробів успішно використовуються не тільки дорогоцінні камені, але і їх імітації. У декорі можуть бути присутніми стрази, візерунки з квітів і колосків, витіюваті переплетення металевих елементів. Так виглядають тіара і діадема, які носять модниці в наші дні:

Тіара

Діадема до змісту ↑

Порівняння