Різниця між стрінгами і танга

Різниця між стрінгами і танга

Прагнучи виглядати бажаними і привабливими, багато дівчат роблять упор на відверте нижню білизну. Якщо з бюстгальтером все більш-менш зрозуміло, то в різноманітті моделей трусиків можна легко заплутатися. Тут вам і класичні сліпи, і популярні бікіні, і непомітні стрінги, і зручні боксери, і спокусливі бразилиана ... Список цей практично нескінченний. Розповімо про відмінність таких популярних видів жіночих трусиків, як стрінги і танга.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Стрінги - різновид міні-трусиків, що складається з одного або двох трикутників, з'єднаних між собою смужками тканини.

Танга - модель міні-трусиків з безшовної задньою частиною Т-подібної форми та смужками тканини по краях.

до змісту ↑

Порівняння

Модель танга дозволяє повністю оголити жіночі сідниці. Відрізняється від стрінгів відсутністю швів і Т-подібною формою ззаду. Крім того, з'єднувальні бічні смужки тканини у неї трохи ширше. Якщо ж говорити про стрінгах, то трикутники у них з'єднані зовсім тонкими тесемочками або гумками. І ті й інші трусики дають можливість своєї власниці носити облягаючий одяг з тонких тканин.

Термін "танга" походить від англійського слова, що означає "батіг". Слово "стрінги" дослівно перекладається з англійської як "струни".Прародителькою цих моделей білизни була звичайна пов'язка на стегнах. Трусики стрінги і танга придбали свою широку популярність лише в 80-х роках минулого століття - саме тоді їх стали носити в Європі. Зараз же вони є досить поширеними елементами купальних комплектів, дозволяючи дівчатам здобувати загар на більшій частині тіла. До речі кажучи, лікарі-гінекологи не рекомендують носити таку білизну в повсякденному житті. Воно може сприяти виникненню запалення сечового міхура, швидкому поширенню виникають інфекцій і збільшення ризику отримання травм статевих органів. Така білизна ідеально підходить для романтичних побачень або відвертих танців, але не більше того.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Модель танга відрізняється від стрінгів відсутністю швів і Т-подібною формою ззаду.
  2. Сполучні бічні смужки у трусиків танга дещо ширше. У стрінгів ж вони представляють собою дуже тонкі тканинні смужки, гумки або тасьми.