Різниця між тестером і оригінальним парфумом

Різниця між тестером і оригінальним парфумом

Знайти свій запах серед безлічі ароматів буває дуже непросто. При виборі духів або туалетної води відомих виробників парфумерної продукції навряд чи варто керуватися враженням від реклами або думкою знайомих, які вважають свій вибір оригінальний парфум вдалим. Запах повинен проявитися на шкірі, він сприймається індивідуально і не може бути точно охарактеризований жодним експертом, тому що сприймається як виключно суб'єктивне відчуття.

Творці кращих парфумерних брендів розробили зручну для покупців форму продажу свого товару, яка дозволяє бажаючим порівняно недорого придбати пробник вподобаного парфуму і перевірити, наскільки він насправді відповідає їх власним смаком.

Тестер - це зразок оригінальний парфум, який відрізняється від справжніх парфумів, одеколону або туалетної води формою і обсягом флакона, а також дизайном упаковки. За якістю і складом вмісту тестер повністю збігається з представленим оригіналом, але коштує значно дешевше: його покупка заощаджує 30-40% від суми, яка потрібна на придбання брендового парфумерного товару.

Оформлення тестера відрізняється граничною скромністю.На флаконі з пробним зразком обов'язково присутній напис Demonstration Tester. Це виключає підробку і свідчить про чесність маркетингової політики компанії-виробника.

Зліва - тестер. Праворуч - оригінальний парфум

Для тестера використовується дуже проста упаковка: біла картонна коробочка з лаконічною чорної написом. Це ще одна відмінна ознака, який розмежовує поняття пробник і оригінальний парфум.

Хороші духи завжди вважалися предметом розкоші - саме предметом, тому що для них створювали вишукану форму флакона і розробляли елегантний дизайн упаковки, який за стилем повинен був збігатися із загальною естетичною концепцією компанії. Така традиція збереглася і набула розвитку: сучасний оригінальний парфум представляє собою не тільки вміст скляною пляшечки, але і те, як вона виглядає, як упакована і яку дизайнерську ідею відображає стиль оформлення самої парфумерної продукції.

Тестер можна купити для себе особисто, але в якості подарунка підносять тільки оригінальний парфум. Він здатний підкреслити рівень достатку, статус, приналежність до певного кола спілкування і часто висловлює набагато більше, ніж бажання проявити звичайний знак уваги. За допомогою тестера цього домогтися неможливо.

Однак у тестера є інша перевага: він дозволяє визначити, наскільки гармонійно поєднується новий запах з тим чином, який відображає уявлення про себе як про індивідуальну особистості.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Тестер є зразком оригінального парфуму. Його відмінність - в способі оформлення та обсязі пропонованого до продажу товару.
  2. Для оригінальний парфум розробляється спеціальний дизайн флакона і упаковки.Тестер виключає такий підхід до оформлення.
  3. Оригінальний парфум може служити брендом відомої фірми. Тестер виступає тільки в ролі пробного зразка.
  4. Справжні духи, туалетна вода, одеколон, як правило, коштують дорого. Вартість тестера на 30-40% нижче вартості оригіналу.
  5. Оригінальний парфум - відмінний подарунок. Тестер підходить тільки для особистого користування.