Різниця між тизер-трейлером і трейлером

Різниця між тизер-трейлером і трейлером

Такі поняття, як трейлер і тизер-трейлер, мають безпосереднє відношення до кінематографа. Ці нетривалі відеоролики служать способом реклами і залучення уваги до тієї чи іншої картини. Але в чому ж полягають відмінності між цими схожими, по суті, поняттями? Проведемо невелике розслідування.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Тизер-трейлер - рекламний відеоролик, у якому частина інформації про фільм і покликаний зацікавити глядача.

Трейлер - короткий відеоролик, який використовується для реклами або анонсування фільму.

до змісту ↑

Порівняння

Будь-який сучасний масштабний фільм вимагає проведення не менше масштабної програми, спрямованої на його просування. Вона включає в себе не тільки друковану рекламу в різних виданнях і розклеювання афіш. Величезну роль в цьому процесі відіграє не що інше, як відеореклама, яка містить деякі сцени і кадри з фільму, інформацію про нього, список акторів і т. Д. Тизер-трейлер випускається раніше трейлера, ще до закінчення зйомок фільму. У ньому використовується тільки той матеріал, який є на даний момент. Це можуть бути короткі сценки, окремі кадри, фрази акторів, картинки. Якщо ж ще практично нічого не готово, то просто пара ескізів, невеликий текстовий анонс або список акторів.Середня тривалість тизер-трейлера - всього 30 секунд, він не може тривати довше однієї хвилини. Оскільки даний відеоролик створюється задовго до виходу фільму, що містяться в ньому кадри можуть зовсім не увійти в остаточний варіант картини. Тизер-трейлер випускається з метою підтримки інтересу до фільму, який вийде на екрани ще не скоро.

Трейлер ж створюється з вже готового варіанту фільму. Його метою є спонукання глядачів відвідати кінотеатр для перегляду даної картини або стимулювання продажів DVD-дисків. Трейлер виконує відверто рекламну функцію, від нього залежить дуже багато чого. Оскільки відеоролик зазвичай включає найяскравіші та найцікавіші моменти фільму, по ньому глядач може зробити висновок про доцільність перегляду картини. Як правило, до кожного шедевру кінематографії створюються кілька трейлерів з певним перервою.

Цікаво, що назва трейлера походить від слова "причіп", адже дані ролики показували раніше по завершенні фільму для уникнення штовханини при виході з кінотеатру. Зараз же трейлери демонструються до виходу фільмів, проте цей термін вже міцно увійшов в ужиток.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Тизер-трейлер виходить раніше трейлера, ще до закінчення зйомок фільму. Трейлер ж створюється на основі вже готової картини.
  2. Середня тривалість тизер-трейлера - всього 30 секунд, він не може тривати довше однієї хвилини.
  3. Тизер-трейлер випускається з метою підтримки інтересу до фільму, який вийде на екрани ще не скоро. Метою трейлера служить спонукання глядачів відвідати кінотеатр для перегляду даної картини або стимулювання продажів DVD-дисків.