Різниця між таурин і тауфон

Різниця між таурин і тауфон

Багато захворювань легко піддаються лікуванню і корекції на самому початку захворювання і вважаються практично невиліковними, коли хвороба перейшла в хронічну стадію. Так відбувається і з деякими очними захворюваннями: дистрофічними ураженнями сітківки, катарактами різної етіології, глаукомою і травмами рогівки. При таких захворюваннях лікарі-окулісти часто призначають препарат Тауфон, а в аптеці іноді можна зустріти його замінник Таурин. Давайте розглянемо, в чому між ними різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Таурин - це активна речовина і міжнародне патентований назву препарату. Речовина відноситься до сірковмісних амінокислот, знаходиться в деяких продуктах, грає велику роль в жірообменних процесах організму. Використовується як метаболічна засіб для лікування очних захворювань, травм, ішемії.

Таурин

Тауфон (активна речовина - таурин) - торгова назва препарату. Аналог Таурина.

Тауфон до змісту ↑

Порівняння

Обидва препарати мають аналогічною дією, вони підсилюють регенеративні процеси і являють собою сірковмісну амінокислоту. Потрапляючи на очну оболонку, вона покращує приплив кисню до очних тканин. У нормальному стані така амінокислота виробляється з цистеїну в достатній для організму кількості.В якості допоміжного речовини в краплях Таурин і Тауфон використовується звичайна вода, яка безпечна для очей, а також консерванти, що захищають слизову від розвитку бактеріальної флори.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Таурин - це патентований міжнародна назва, Тауфон - торговельне найменування (активна речовина - таурин).
  2. Таурин - вітчизняний препарат, Тауфон - імпортний аналог.
  3. Таурин коштує дешевше, Тауфон - на порядок дорожче.