Різниця між пароваркою і мантоварке

Різниця між пароваркою і мантоварке

Їжа на пару набагато корисніше страв, приготованих іншим способом. Парові котлетки, биточки і овочі займають почесне місце в меню будь-якої людини, що стежить за своїм здоров'ям. Приготувати таку їжу можна в спеціальній каструлі - пароварці. Також цей прилад незамінний на кухні диетики, мами, що годує і маленьку дитину.

Крім відомої всім пароварки нам знайома і мантоварка - каструля, в якій можна приготувати манти. Причому і це блюдо теж готується на пару. Так в чому ж різниця між цими двома каструлями і, прийшовши в магазин за черговим кухонним помічником, чому варто віддати перевагу: пароварці або мантоварке?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Пароварка - каструля, призначена для приготування їжі на пару. Крім звичайних моделей існують також і електричні пароварки.

мантоварке (каскан, мантишніца, мантовніца) - каструля, яка призначена для приготування мантів на пару.

мантоварке Sakura SA-673 до змісту ↑

Порівняння

Великого відмінності між пароваркою і мантоварке немає. Але знаючі господині в один голос стверджують, що манти в останній виходять набагато смачніше, ніж в пароварці. У чому ж секрет?

Головна відмінність цих двох каструль - в кількості ярусів. В пароварці їх, як правило, менше (1-2), ніж в мантоварке (3-4).Тому якщо ви захочете приготувати манти з розрахунком на більшу компанію друзів в пароварці, робити це доведеться "в декілька заходів", тоді як мантоварка з легкістю впорається з цим завданням за один раз.

Пароварка Tefal VC 1014

Багато мантоварки мають круглий отвір посередині кожного ярусу для продуктів. Завдяки йому поліпшується циркуляція пара в каструлі, тому манти готуються одночасно (незалежно від того, на якому ярусі вони розташовані). В пароварці такий отвір не передбачено.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. мантоварке має більшу кількість ярусів, ніж пароварка. Відповідно, каструля для приготування мантів більше стандартної пароварки за розміром.
  2. Яруси для мантів в багатьох мантоварке оснащені круглим отвором, розташованим в середині. Воно забезпечує кращу циркуляцію пари в мантоварке.