Різниця між sony і Sony Ericsson

Різниця між Sony і Sony Ericsson

Бренд Sony для не одного покоління споживачів став символом якісної техніки та технологічних проривів. Багато в чому саме завдяки корпорації Sony Corp. японська електроніка стала вважатися чи не найкращою в світі, і до сих пір, варто визнати, залишається такою при шаленій конкуренції. Ericsson - шведська компанія, що спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання, на основі якого будувалися мережі зв'язку в усьому світі, починаючи з 19 століття. На сьогоднішній день Ericsson поставляє обладнання для організації стільникових мереж по всьому світу. Обидві компанії в кінці 20 століття почали роботу з виробництва мобільних телефонів, і обидві досягли успіху в своєму сегменті, що не замахуючись, правда, на масштаби Сіменс і Нокіа. У 2001 році японські технології і шведське якість в області мобілобудування об'єдналися під брендом Sony Ericsson, який став популярний у всьому світі, відстаючи від трійки лідерів трохи менше, ніж майже нічого. А в 2012 році Sony поглинула мобільний підрозділ Ericsson, і бренд припинив існування: на сцену вийшла Sony, продовжуючи сольно виступ, розпочате дуетом.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Телефони під брендом Sony - мобільні телефони, що випускалися японською корпорацією до об'єднання з Ericsson і після поглинання підрозділу компанії, тобто до 2001 року і після 2012 року.

Телефони під брендом Sony Ericsson - мобільні телефони, що випускалися спільно Sony і Ericsson в період з 2001 по 2012 рік.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між телефонами Sony і Sony Ericsson в ретроспективі була обумовлена ​​привнесенням шведських технологій в японський дизайн. Шведи, незважаючи на досить вузький модельний ряд, примудрялися враховувати вимоги споживачів, забезпечуючи свої моделі чудовою апаратною частиною і шикарним, чи не ексклюзивним функціоналом. Японці, що створюють телефони в дизайнерському іміджі, приділяли більше уваги екранів. Після об'єднання акцент дітища був явно шведський: спочатку новий бренд просто копіював старі моделі (наприклад, знамениту Ericsson T68).

Звичайно, порівнювати перші моделі Sony і з'явилися пізніше Sony Ericsson некоректно: прогрес не стояв на місці, і десятиліття між ними лягло прірвою. А ось нові моделі Sony, що з'явилися після поглинання підрозділу Ericsson японцями, цілком можна порівняти з Sony Ericsson останнього покоління. Вірніше, просто ідентичні. Ще вірніше - змінилося лише назва бренду. Навіть логотип на задніх панелях залишився звичний SE, і найближчим часом скасовувати його ніхто не збирається.

Sony Ericsson Xperia X10

А відмінності? На сьогоднішній день, напевно, тільки можливість простого сполучення з іншими пристроями від Sony, благо їх навколо безліч. Японці створюють навколо власну техносреду під єдиним брендом. Для "чисто японського" Sony передбачаються нові фірмові сервіси.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Моделі Sony Ericsson більше не випускаються.
  2. Сучасні моделі Sony апріорі морально новіші.
  3. В старих (до 2001 р) моделях Sony увага приділялася більше дизайну, в Sony Ericsson - функціональності.
  4. Логотип SE скоро зникне з телефонів Sony.
  5. Телефони Sony органічно інтегруються в електронне середовище того ж виробника.
  6. Для нових Sony - більше фірмових сервісів.