Різниця між урочистою реєстрацією шлюбу і звичайної

Різниця між урочистою реєстрацією шлюбу і звичайної

Для всіх молодят процес реєстрації шлюбу є одним з найбільш пам'ятних подій, зворушливим моментом з'єднання двох люблячих сердець в єдине ціле. Але якщо одна пара вважає за краще провести ці миті досить скромно, без зайвого пафосу, то інша мріє про шикарному залі і весільному оркестрі. Чим же відрізняється урочиста реєстрація шлюбу від звичайної? Спробуємо прояснити цей момент.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Урочиста реєстрація шлюбу - процедура розпису в стінах ошатного залу, з урочистою музикою і красивими промовами на адресу молодят.

Звичайна реєстрація шлюбу - процедура укладення шлюбу в невеликому кабінеті за допомогою проставлення підписів і штампів в документах.

до змісту ↑

Порівняння

Як правило, звичайна реєстрація шлюбу проходить в будні дні в стінах невеликого кабінету і має на увазі під собою присутність одних молодят (при бажанні - фотографа). Наречені підписують актового запису і віддають паспорта для проставлення штампів. Дана процедура проходить без урочистих промов, обміну кільцями і питань "чи згодні ви ...".Молоді можуть бути одягнені в повсякденний одяг, біле плаття в цьому випадку стане дещо недоречним. Гості вітають молодят вже поза кабінетом, сценарій подальшого свята проходить на розсуд пари.

Урочиста реєстрація шлюбу

Урочиста реєстрація шлюбу організовується в РАЦСах тільки по п'ятницях і суботах (в Палацах одруження - в будь-який день). Вона проходить в красивому залі в присутності гостей під музичний супровід або навіть звуки оркестру. Звичайно ж, без урочистих промов, процедури обміну кільцями і першого поцілунку в статусі молодят тут не обійтися. На церемонії також часто присутні професійний фотограф і оператор. Безпосередньо перед початком реєстрації співробітник РАГСу або Палацу одруження проводить детальну консультацію для молодят, пояснюючи їм послідовність дій і правила проведення шлюбного ритуалу. По завершенні процесу влаштовується колективна фотосесія в приміщенні РАГСу.

Урочиста реєстрація шлюбу відрізняється від звичайної більшими масштабами свята. Шикарні весільні наряди, букет нареченої, бутоньєрки, гори квітів - все це є невід'ємною частиною даної процедури. По її завершенні молодята їдуть кататися по місту на прикрашених машинах, а потім прибувають в ресторан або банкетний зал, де їх уже чекають численні гості і професійний ведучий.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Урочиста реєстрація в РАЦСах проходить по п'ятницях і суботах, звичайна - в будні дні.
  2. Урочиста церемонія проводиться в красивому залі, звичайна - в невеликому кабінеті.
  3. Урочиста реєстрація має на увазі присутність гостей, а також фотографа і оператора.На звичайну процедуру приходять в основному тільки молодята.
  4. Урочиста церемонія вимагає святкових промов, обміну кільцями і першого поцілунку в статусі молодят. Звичайна реєстрація - це формальна процедура, основою якої служить проставлення підписів і штампів в документах.
  5. Урочиста реєстрація шлюбу відрізняється від звичайної більшими масштабами свята: красивими весільними нарядами, букетом нареченої, бутоньєрками, горами квітів.