Різниця між сироваткою і кремом

Різниця між сироваткою і кремом

Останнім часом істотно збільшилася кількість різноманітних сироваток для догляду за шкірою, тоді як раніше зустріти їх можна було виключно в арсеналі професійних косметологів. До того ж переважна більшість представниць прекрасної статі воліли користуватися класичними кремами. З чим же пов'язане зростання популярності даного типу косметичних засобів? Чи дійсно вони ефективніше звичних кремів? Розглянемо докладніше ці питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сироватка - засіб для догляду за шкірою поверхневого дії з високою концентрацією активних речовин і ультраінтенсівной формулою.

Крем - комплексний косметичний продукт емульсійної типу, що володіє глибинним зволожуючим ефектом.

до змісту ↑

Порівняння

Сироватка є висококонцентрований засіб з величезною кількістю активних компонентів. Як її складових елементів найчастіше виступають концентрати фруктових кислот і натуральних вітамінів укупі з різноманітними цілющими мінералами. Основою крему ж служить звичайна емульсія - суміш масла і води в певних пропорціях, закріплена емульгаторами. Сироватка містить лише незначну частину масляної фази, в зв'язку з чим відчутно стягує шкіру і не може боротися з її лущенням.Однак діє вона набагато швидше крему за рахунок високого вмісту активних компонентів. Щоб уникнути перенасичення шкіри сироватка застосовується в дуже малих дозах нетривалими курсами. На жаль, ефект від її використання триває порівняно недовго, а з глибинними проблемами сироватка боротися просто не в змозі.

Крем же призначений для регулярного використання. Результат від його застосування буде помітний тільки через 3-4 тижні, після відновлення шкіри. Долаючи роговий шар, його компоненти здатні робити глибокий протизапальну, омолоджуючу і зволожуючу дію, а також боротися з процесами пігментації. Будучи найбільш комплексним продуктом, крем здатний вирішити набагато більшу кількість проблем.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. До складу сироватки входить величезна кількість активних компонентів, тоді як основними складовими крему є вода і масло.
  2. Сироватка відчутно стягує шкіру, крем же, навпаки, зволожує і розгладжує її.
  3. Сироватка дає миттєвий ефект, результат від використання крему проявляється лише через 3-4 тижні.
  4. Сироватка застосовується нетривалими курсами, крем призначений для регулярного використання.
  5. Сироватка є засобом поверхневого дії, крем проникає в глибинні шари шкіри.
  6. На відміну від сироватки, крем є більш комплексним продуктом і здатний боротися з процесами пігментації, старіння, запалення і сухості шкіри.