Різниця між шніцелем і котлетою

Різниця між шніцелем і котлетою

Смачний і ситний вечеря приготувати не складно, достатньо всього лише зробити картопляне пюре і подати до нього ароматні котлети або соковитий, з хрусткою скоринкою шніцель . Котлета - блюдо, відоме кожному, але мало хто знає, що за звичним для нас рецептом воно готується не так давно. Традиційна котлета являє собою невеликий шматок м'яса на кістці, від якої шніцель відрізняється тільки відсутністю цієї самої кісточки. Та котлета, до якої звикли ми, має більше відмінностей від шніцеля. Про них ми зараз і поговоримо.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Шніцель - тонкий пласт м'яса, обваляти в панірувальних сухарях або борошні і засмажений у великій кількості масла до золотистої і хрусткої скоринки.

Віденський шніцель

Котлета - продукт у вигляді невеликої коржі з м'ясного фаршу з додаванням яйця, цибулі, хліба, приправ чи інших інгредієнтів відповідно до обраного рецептом. Зараз не менш популярні овочеві і крупяно-овочеві котлети, в які м'ясо не додається.

Котлета з м'ясного фаршу до змісту ↑

Порівняння

Для приготування шніцеля потрібно взяти шматок свинини, яловичини або м'ясо птиці, розділити його на тонкі пласти, трохи їх відбити (можна і не відбивати ), посолити, поперчити і обваляти в паніровці.Після цього шніцель обсмажується у фритюрі (тобто у великій кількості масла) до готовності. Готовий шніцель має золотисто-коричневий колір, його скоринка дуже хрустка, а м'ясо всередині м'яке і ніжне.

Після обсмажування шніцель може зберігатися в холодильнику як напівфабрикат. Його легко можна розігріти на сковороді або в мікрохвильовій печі.

Котлета готується з будь-якого виду м'яса, з якого (разом з цибулею) потрібно зробити фарш. У нього додаються необхідні інгредієнти і формуються котлети, які панірують і обсмажують на сковороді з двох сторін. Після приготування вони викладаються в сковороду і накриваються кришкою: так котлети довше збережуть свою м'якість і соковитість. Можна також приготувати соус (вершковий, наприклад), залити їм котлети і протушкувати їх деякий час.

Якщо ви збираєтеся зробити котлети запас, то сформуйте коржики, обваляйте в паніровці, заморозьте їх трохи на тарілці, а потім складіть в пакет і залиште в морозильній камері. Готові котлети довго не зберігаються.

Котлети можна зробити більш корисними, приготувавши їх на пару.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Шніцель робиться з цілісного пласта м'яса. Існує різновид шніцеля з рубленого м'яса. Котлета готується з м'ясного фаршу.
  2. Шніцель - це завжди м'ясне блюдо. Котлета може бути овочевий, крупяно-овочевий.
  3. Шніцель обсмажується у фритюрі, на жарку котлети масла потрібно значно менше.
  4. Шніцель завжди має хрустку скоринку золотистого відтінку.
  5. Готовий шніцель можна зберігати тривалий час в холодильнику, котлета має менший термін зберігання.
  6. Шніцель готується тільки способом обсмаження.Котлети можна приготувати на пару.