Різниця між соболем і норкою

Різниця між соболем і норкою

Купівля дорогої шубки - знакова подія для модниці. І перед шопінгом найважливіше визначитися з хутром. Шуби з норки і соболя традиційно викликають асоціації з розкішшю і статусність. Але наскільки вони насправді схожі за якісними, ціновим та іншим характеристикам?

Зміст статті

  • Схожість хутра
  • Порівняння
  • Таблиця

Схожість хутра

Обидва види хутра характеризуються шовковистістю, м'якістю і дуже привабливим зовнішнім виглядом. Останнє, зрозуміло, багато в чому залежить від вичинки і якості пошиття. Однак в цілому і норка, і соболь полонять жінок своєї розкішної фактурою хутра.

Кожушок з соболя

Шуба з норки

Другим важливим критерієм при покупці такого дорогого вироби, як шуба, стає довговічність. І за цим параметром 2 види хутра знову-таки йдуть врівень: за оцінками фахівців, орієнтовний термін служби норкових і соболиних шуб становить 10 сезонів.

Третім властивістю, яким володіють обидва види хутра, є легкість і за рахунок цього зручність в носінні.

до змісту ↑

Порівняння

Хоча в чомусь розглядаються 2 матеріалу для пошиття шуб схожі, відмінності соболя від норки більш істотні і численні. Головним з них є ціна, а цей параметр найчастіше стає визначальним при виборі. Шуби із соболя коштують у кілька разів дорожче, ніж норкові аналоги такого ж фасону.Більш того, саме через високу вартість хутро соболя особливо часто застосовується не для пошиття всього вироби, а тільки в якості декору: узлісся рукавів, Подолу, капюшона, в обробці коміра і т. П.

Норка популярнішим і у виробників, і у покупців. Діапазон цін на шубку повністю з даного матеріалу варіюється від доступних і демократичних до порівнянних з полушубками з соболя. Існує безліч різновидів норки і способів її обробки, цим і обумовлюється розкид цін.

За якісним характеристикам соболиний хутро однозначно лідирує. Він тепліше і має більшу вологостійкість. Перша перевага оцінять жителі північних широт, друге особливо важливо в регіонах, де часто буває сніг з дощем.

до змісту ↑

Таблиця

У чому різниця між соболем і норкою, можна наочно і в стислій формі побачити в наступній таблиці.

Соболь Норка
Набагато більш дороге хутро Ціна варіюється від середньої до високої
Часто використовується в оздобленні Застосовується в основному для пошиття всього вироби
Найтепліше Менш теплий хутро
Має значну влагоустойчивостью Нестійкий до дії води