Відмінність очок ray Ban від підробки

Відмінність очок Ray Ban від підробки

Коли чуєш "Ray Ban", перед поглядом виникає образ стильного чоловіка або жінки в сонцезахисних окулярах. Цьому бренду понад півстоліття. Він був заснований в 1937 році в США, а в 1999 проданий італійській компанії Luxottica Group S. p. A. За цей час окуляри Ray Ban стали синонімом якості і бездоганного дизайну. Спочатку ця марка випускала аксесуари для пілотів. Але екіпаж військово-повітряних сил США надавав перевагу носити окуляри Ray Ban не тільки на роботі, але і на відпочинку. У підсумку вони набули широкого поширення.

Попит на окуляри Ray Ban не спадає вже протягом трьох десятиліть. Споживачі готові платити досить багато грошей, щоб стати володарем аксесуара знаменитої марки. В результаті не дрімають і підпільні фабрики, в великих кількостях випускаючи на ринок підробки очок Ray Ban. Щоб не стати жертвою шахраїв, важливо знати основні відмінності оригіналу.

Зміст статті

  • Відмінні ознаки справжніх очок Ray Ban
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Відмінні ознаки справжніх очок Ray Ban

В першу чергу звертаємо вашу увагу на вартість очок Ray Ban. Вона досить висока. Тому, якщо вам пропонують дешеві окуляри Ray Ban, великий ризик купити підробку. Не знаєте, скільки коштує оригінальний аксесуар? Орієнтуйтеся на ціни в офіційному інтернет-магазині компанії.

Окуляри Ray Ban поставляються у фірмовій коробці світло-сірого кольору. Її розміри - від 4, 5 до 5, 5 см у висоту в залежності від моделі та строго 17 см в довжину. На коробці є стікер зі штрих-кодом, номером моделі і її розміром.

Аксесуар лежить в коробці в жорсткому шкіряному чохлі, на кнопці якого вигравіруваний логотип "Ray Ban". До окулярів додається буклет про бренд Ray Ban. У комплект поставки також входить хустку для протирання лінзи, упакований в пакетик знову-таки з логотипом компанії.

Існує два типи шкіряних чохлів для фірмових окулярів Ray Ban. Плоскі виготовляються з текстурної шкіри, можуть мати чорний або рудий відтінок. Для виробництва гладких чохлів застосовується чорна шкіра. Зверніть увагу на праву сторону упаковки: на ній можна розрізнити друк марки у вигляді золотистого кола з написом "Ray Ban" посередині. По колу має бути маркування зі словами "100% UV protection Sunglasses by LUXOTTICA".

Далі необхідно обстежити окуляри. Фірмові аксесуари Ray Ban поставляються без брелоків і паперових логотипів. Ліва лінза, як правило, йде з гравіюванням "RB". Логотип "Ray Ban" розміщується на правій лінзі аксесуара. На окулярах з поляризаційними лінзами напис виглядає таким чином: "Ray Ban P".

Інформацію про розмір та номер моделі можна знайти з внутрішньої сторони лівої дужки. Виробник позначений на правій дужці. Тут же обов'язково вказується країна, де виготовлені окуляри "Ray Ban".

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Фірмова коробка має світло-сірий колір. Розмір упаковки стандартний. Стікер на ній надасть інформацію про моделі, розмір очок;
  2. Для очок Ray Ban відразу поставляється жорсткий шкіряний чохол, на кнопці якого є відповідна гравірування;
  3. Лінзи окулярів мають гравіювання і логотип.На дужці розміщена інформація про країну-виробника, номер моделі, її розмірі.