Різниця між Шатушь і брондірованіе

Різниця між Шатушь і брондірованіе

Різні методи складного фарбування волосся, судячи з усього, ще довго залишатимуться в тренді. Адже вони дарують природні відтінки і створюють враження, що локонів не торкалися барвники. Плавні переходи кольору і натуральні тони зараз особливо популярні. Але, зважившись на таке фарбування, дивно було б заплутатися в складних перукарень термінах. Наприклад, в чому відмінність між Шатушь і брондірованіе? Це необхідно знати, вибираючи найбільш підходящий спосіб фарбування.

Зміст статті

  • Методи досягнення натурального кольору
  • Порівняння
  • Таблиця

Методи досягнення натурального кольору

Серед методик складного фарбування Шатушь і брондірованіе виділяються тим, що надають природний вигляд шевелюрі. У цих технік багато спільного, але є й відмінності. Тому не завадить дізнатися, чим відрізняється Шатушь від брондірованія.

Шатушь, або французьке мелірування, - це фарбування деяких пасом в складній техніці, яка передбачає їх начесиваніе, а при достатньому рівні майстерності - ретельну растушевку фарбувального складу. Це забезпечує розтягування кольору на окремих локони - від більш темних коренів до кінчиків менш насиченого відтінку. Для досягнення максимальної натуральності пасма для фарбування беруться різної товщини. Шапочка і фольга, як при звичайному мелірованії, не використовуються.

Брондірованіе - теж один з видів мелірування з елементами колорирования. Англійські слова blond і brown злилися в даному понятті. Тобто це спосіб освітлити шатенку максимально природно, з м'яким градієнтом між квітами, як ніби жінка тільки-но повернулася з відпустки під яскравим південним сонцем. Пасма забарвлюються в різні відтінки - від карамельного до пшеничного, головне, щоб це виглядало природно. Але різниця в кольорі між країнами і кінчиками не повинна перевищувати трьох тонів, тому брондірованіе більше підійде дівчатам з темно-русявим і каштановим волоссям, довгими або середньої довжини. На коротких створити природний перехід між відтінками, на жаль, не вийде.

до змісту ↑

Порівняння

Відмінності між цими техніками не так вже й великі, але вони є.

Зона початку освітлення

При фарбуванні за методикою Шатушь освітлення починається далі від коренів, ніж при брондірованіе. У другому випадку пасма фарбують на відстані пари сантиметрів від коренів, а в першому - відступають трохи більше.

Вибір пасом

Важлива відмінність Шатушь від брондірованія - підбір пасом, які будуть висвітлюватися. У першому випадку їх беруть без певної системи, різної товщини і в різних місцях. При брондірованіе волосся поділяються на секції, потилицю і віскі нерідко залишаються недоторканими, а обробка починається з маківки.

Застосування фарби

Фарбування в техніці брондірованія передбачає використання в якості фону досить темного кольору - каштанового, шоколадного, коричневого. Окремі пасма фарбують більш світлим відтінком, але максимум на три тони. Щоб поглибити основний колір, додати об'єм волоссю, в кінці фарбування може застосовуватися колорирование - інший, ретельно підібраний тон кладеться легкими мазками.При використанні техніки Шатушь локони освітлюються одним барвником, перехід кольору здійснюється за рахунок начісування пасом і розтушовування - кінчики стануть темнішими, середина - темніше, а коріння і зовсім натурального кольору.

до змісту ↑

Таблиця

Шатушь Брондірованіе
Використовується один барвник Використовується кілька кольорів
Пасма зазвичай начісуються для забарвлення Волосся фарбують без начісування
Підходить для темного волосся Більше підійде для темно-русявого або каштанового волосся
Забарвлення починається досить далеко від коренів волосся фарбують трохи ближче до коріння
Пасма вибираються хаотично Пасма поділяються на секції і фарбуються в певному порядку