Різниця між ПВП і ПВЕ шмаття?

Різниця між ПВП і ПВЕ шмаття?

Комп'ютерні ігри сьогодні стали частиною загального побуту, і геймерство як соціальне явище охопило найрізноманітніші групи населення. Жанрова різноманітність ігор дозволяє вибрати розвага згідно смакам та інтересам, тому все більше людей, здавалося б, не схильних проводити години за монітором, вважають за краще таке проведення часу. Особливо сьогодні, коли багато користувачів ігри отримали широке розповсюдження за рахунок охоплення все більших територій мережами високошвидкісного інтернету. Геймерське співтовариство зростає, і, як наслідок, з'являється власний сленг і термінологія, розібратися в якій часом непросто. Так, питанням про відмінності ПВП шмаття від ПВЕ можуть задаватися неофіти, тому як живуть в світі WOW, наприклад, різницю вже засвоїли міцно.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

ПВП шмаття (від PvP - player vs player - гравець проти гравця) - предмети, що використовуються персонажем по ходу розвитку сюжету гри в многопользовательском режимі, і які надають певний вплив на його характеристики.

ПВЕ шмаття (від PVE - player vs environment - гравець проти середовища) - предмети, що використовуються персонажем по ходу розвитку сюжету гри в монопользовательском режимі, і які надають певний вплив на його характеристики.

до змісту ↑

Порівняння

Щоб усвідомити різницю між ПВП шмаття і ПВЕ, треба звернути увагу безпосередньо на ігровий процес і, зокрема, на визначення PvP і PVE.У багатокористувацької грі проти вашого Головного Героя (так звичніше називати вашого персонажа) грають такі ж персонажі під управлінням інших людей. Однак розвиток сюжету передбачає якусь лінійність, і напрямки задаються персонажами, керованими системою - мобами. Більшість MMORPG поєднує в собі PvP і PvE елементи, надаючи користувачам можливість вибору реального або електронного партнера.

Тепер про власне шмаття. Ясно, що проти іншого гравця виступати в будь-якій грі складніше: залежить від рівня підготовки обох, тактик-стратегій і - спорядження. У більшості ігор одяг, обладунки та артефакти дають посилення або зниження тих чи інших характеристик або властивостей персонажа. ПВП шмаття в числі іншого завжди впливає на стійкість (витривалість), знижуючи втрати від дій персонажів інших гравців, і правильно підібрані речі можуть схилити результат бою в потрібну сторону. ПВЕ шмаття Мінстату стійкості не має, і використовується в боях з мобами - комп'ютерними персонажами. ПВЕ шмаття передбачає збільшення-зменшення характеристик, що впливають на ефективність дій героя. Іншими словами, в грі проти іншого гравця шмаття дає захист, і результат гри залежить від тактики і стратегії. У грі проти мобу шмаття дає можливості, і результат залежить від навичок і характеристик.

Обмежень застосування найчастіше немає, так що в ПВП речах можна бігати і в режимі ПВЕ (в деяких іграх - в зоні ПВЕ), але ніякої користі від них не буде, навпаки, вплив на непотрібні характеристики і ігнорування необхідних робить ПВП шмаття рідкісним дивацтвом для PvE. Втім, деякі ігри припускають чітке розділення речей для різних режимів.Як правило, ПВП речі збільшують Стати слабкіше, ніж ПВЕ.

В різних іграх ігровий процес організований по-різному, але практично правилом можна вважати візуальні відмінності ПВП шмаття від ПВЕ, наприклад, різні відтінки кольору. Придбання речей теж градирень, і спосіб оплати найчастіше різний. ПВП шмаття частіше купується на заслужену ігрову валюту, тоді як ПВЕ може обмінюватися і на набрану (гроші, предмети, окуляри досвіду і т. Д.), А також бути призом за перемогу над мобом.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. ПВП шмаття потрібно для гри в режимі "проти гравця", ПВЕ шмаття - проти мобу (керованого системою).
  2. ПВП шмаття завжди підвищує стійкість (або витривалість), ігноруючи інші характеристики.
  3. ПВЕ шмаття відповідає за характеристики, що впливають на ефективність дій персонажа.
  4. ПВП шмаття найчастіше обмінюється на заслужені очки, ПВЕ шмаття можна купити або отримати, вигравши у мобу.