Різниця між протеїнами і амінокислотами

Різниця між протеїнами і амінокислотами

Якщо ви хоч раз звертали увагу на те, як виглядають спортсмени-бодібілдери, значить, напевно задавалися питанням: "Як їм вдається наростити такі красиві м'язи? " Вся справа в тому, що ці люди використовують особливе харчування і дотримуються режиму, - саме таке раціональний розподіл сил дозволяє їм завжди виглядати ідеально.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Протеїн - це якась хімічна конструкція, що складається з амінокислот, між якими є хімічні зв'язки, необхідні для їх правильного засвоєння. Для нормального засвоєння протеїнів потрібен якийсь час. У сироваткового протеїну цей час короткий (але довше, ніж у амінокислот), а у казеїну - тривалий.

Амінокислоти - це будівельні елементи нашого організму, вони входять до складу практично всіх білків. Оскільки наші м'язи повністю складаються з білка, організм використовує амінокислоти для відновлення, зростання і зміцнення м'язової тканини, а також для вироблення в організмі необхідних ферментів і антитіл. Саме від амінокислот залежить ріст м'язової маси, сила в руках і ногах, а також відновлення психічного і фізичного тонусу після тривалих тренувань.

до змісту ↑

Порівняння

Можна зробити висновок, що амінокислоти і протеїни відіграють ідентичну роль в організмі людини, тільки приймати їх слід в різний час.Амінокислоти потрібно вживати тоді, коли необхідний швидкий набір енергії, а саме перед тренуванням або після неї. Оскільки для засвоєння протеїнів потрібен час, то найкраще пити їх на ніч. Це стосується казеїну - "повільного протеїну", який буде живити ваші м'язи протягом всієї ночі. Протягом дня краще приймати "швидкий" сироватковий протеїн.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Амінокислота - це будівельний матеріал для утворення білка. Протеїн складається з амінокислот, які пов'язані між собою.
  2. Амінокислота в чистому вигляді легко засвоюється організмом. Для засвоєння протеїну потрібно час. У казеїну цей час тривалий, сироватковий протеїн засвоюється набагато швидше.
  3. Амінокислоти найкраще вживати перед тренуванням і після неї, протеїни - на ніч або протягом дня.