Різниця між професійною фарбою для волосся і звичайної

Різниця між професійною фарбою для волосся і звичайної

Фарбувальні склади для волосся - найпопулярніший і продається косметичний товар, який купують професійні стилісти, перукарі та звичайні люди. Та й не дивно, адже красиві, доглянуті волосся - візитна картка кожної панянки. Тільки не всі користувалися послугами салонних фахівців, а тому не представляють, в чому різниця між професійною фарбою для волосся і звичайної.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
  • Особливості професійних фарб
  • Особливості звичайних фарб
  • Результат фарбування
  • Вартість

Визначення

Професійна фарба для волосся

Професійні барвники розроблені для застосування в салонах і перукарень, а купити їх можна тільки в спеціалізованих магазинах.

Звичайна фарба для волосся

Виробництво побутових фарбувальних засобів поставлено на потік, не враховуються ні структура волосся, які будуть пофарбовані, ні їх первісний колір. Тобто товар користується попитом, тому випускається як універсальний, в розрахунку на локони всіх типів. Звичайну фарбу без особливих зусиль можна знайти в супермаркетах, кіосках і навіть на виносних вуличних лотках.

до змісту ↑

Порівняння

до змісту ↑

Особливості професійних фарб

Найперше і основна відмінність професійної фарби для волосся від звичайної - склад фарбувального препарату і його принцип дії.Професійні засоби не мають в комплекті окислювач, його потрібно купити окремо, причому підбирається процентний вміст, що підходить до певного типу. Є й інші плюси:

 • не мають різкого запаху;
 • більш стійкі;
 • склад натуральний.

Професіонали своєї справи вміють змішувати такі фарби, щоб домогтися неповторного відтінку або побороти жовтизну. Якщо додати інтенсивні концентрати, які є у продажу в спеціальних магазинах, то отриманий в результаті фарбування тон придбає насиченість.

до змісту ↑

Особливості звичайних фарб

Досить сказати, що в побутових засобах окислювач вже упакований разом з барвником, і відразу стане зрозуміло, чим відрізняється професійна фарба для волосся від звичайної. До того ж остання містить аміак, і такий склад призводить до крихкості пасом, поступової втрати їх життєвої сили. Наслідком стають додаткові витрати на лікувальні відновлюють препарати. Але завдяки окислювача можна домогтися:

 • стійкого кольору;
 • зафарбовування сивини;
 • вирівнюючого ефекту.
до змісту ↑

Результат фарбування

Фарбування в домашніх умовах досить часто дає несподіваний результат. Покупець набуває фарбу, покладаючись на правдивість картинки на упаковці, але ні споживач, ні виробник не враховують індивідуальні властивості волосся. Підсумком стають розчарування і даремно витрачені гроші. Можна, звичайно, скористатися професійним складом самостійно вдома, але тільки якщо є знання і досвід. Інакше результат не буде відрізнятися від фарбування звичайною фарбою.

до змісту ↑

Вартість

В вартості також відчувається різниця між цими засобами.Дійсно, фарбувальні склади, призначені для салонів і перукарень, значно дорожче. Причина - складові компоненти, які зміцнюють структуру волосся. Вони роблять локони блискучими і шовковистим, а колір - насиченим. Ці показники характерні для дорогих засобів.

Звичайна фарба за ціною більш доступна широким масам. До того ж в комплекті йде повний набір необхідних для разового використання приладдя. Просто і зручно, невелика вартість і - головне - все готово для процедури. Але якщо уважно зважити всі перераховані вище за і проти, то все-таки якість виправдовує ціну.

Професійна фарба Звичайна фарба
Фарбування в салонах Фарбування в домашніх умовах
В складі натуральні компоненти Хімічний склад
Живить волосся Руйнує волосся
Висока вартість Доступна ціна