Різниця між професійною і звичайною косметикою

Різниця між професійною і звичайною косметикою

Прагнучи завжди виглядати доглянуто і привабливо, все ми періодично відвідуємо косметичні салони. Складно не помітити, що використовуються професійними косметологами кошти дещо відрізняються від звичайних. У зв'язку з цим з'являється спокуса придбати собі такі ж з метою повсякденного застосування. Але чи можливо це насправді чи ж ці препарати призначені тільки для кабінетного використання? У чому їх відмінності від звичайної косметики? Давайте розберемося.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Косметика - засоби по догляду за шкірою, нігтями і волоссям, що застосовуються для поліпшення зовнішності людини.

Професійна косметика - парафармацевтические препарати, вироблені для використання виключно в кабінетних умовах і спрямовані на проведення інтенсивних корекційних курсів для усунення естетичних недоліків різного характеру.

до змісту ↑

Порівняння

Перша створена для використання фахівцями в області косметології, що мають сертифікати підтвердження своїй профпридатності. Причому навіть дипломований косметолог не має права використовувати в роботі професійні препарати тієї чи іншої марки, не пройшовши попереднього курсу навчання специфіці застосування даних засобів.Все це пов'язано з високою концентрацією в них різних типів активних компонентів. Звичайному покупцеві ж залишається купувати різноманітні креми, молочко і сироватки, покликані доповнювати та підсилювати вплив професійних препаратів, що застосовуються косметологом.

Баночки професійної косметики відрізняються своїм значним розміром. Це пов'язано з великою прохідністю косметологічного кабінету і швидким витратою коштів. Фасовка косметики для домашнього використання здійснюється в баночки невеликих обсягів, адже в іншому випадку людині просто не вдасться використовувати всі засіб до закінчення його терміну придатності. Ще одна характерна особливість професійної косметики - це її гіпоалергенність. Вона володіє слабовираженним запахом, що пов'язано з відсутністю ароматизаторів і ароматів в її складі. Компоненти такої косметики підлягають ретельному відбору в зв'язку з можливою підвищеною чутливістю шкіри. Крім того, упаковка професійних препаратів має досить скромний зовнішній вигляд, її дизайн складно назвати оригінальним. У них основна ставка робиться саме на якість. Ні для кого не стане сюрпризом, що, купуючи звичайну косметику, ми часто переплачуємо за яскраву ефектну упаковку.

Все професійні продукти розробляються на заводах і в лабораторіях відповідно до спеціальної високоефективної формулою. Найчастіше в їх склад входять патентовані оригінальні інгредієнти. Така косметика потребує особливої ​​транспортуванні при певній температурі.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Професійна косметика створена для використання в умовах кабінету фахівцями в своїй галузі.
  2. Професійні засоби відрізняються високою концентрацією різноманітних активних компонентів, за рахунок чого і володіють сильним ефектом.
  3. Баночки професійної косметики зазвичай великого розміру.
  4. Професійна косметика гіпоалергенна і володіє слабовираженним запахом.
  5. Упаковка професійних препаратів не відрізняється яскравим дизайном, виробники роблять ставку на якість.
  6. Професійні продукти виготовляються на заводах і в лабораторіях і підлягають транспортуванню за певних температурних умовах.