Різниця між песцем і чорнобуркою

Різниця між песцем і чорнобуркою

На перший недосвідчений погляд може здатися, що складно розрізнити хутро песця і чорнобурки. Обидва вони широко використовуються при пошитті зимового верхнього одягу, улюблені дизайнерами і жінками за шикарний зовнішній вигляд і зручність. Якщо і вам доводилося замислюватися, чим відрізняється песець від чорнобурки, то наша стаття спеціально для вас.

Зміст статті

  • Подібність хутра
  • Порівняння
  • Таблиця

Подібність хутра

Ключовим моментом у зовнішній схожості двох видів хутра є довгий і об'ємний, досить пухнастий і густий ворс. Саме через схожою фактури ці 2 види матеріалів плутають.

Песця і чорнобурку однаково широко застосовують як для пошиття шуб, так і для виготовлення аксесуарів. Варто відзначити, що і за ціновим критерієм обидва види хутра знаходяться приблизно в одному діапазоні. У зв'язку з цим стає особливо важливо зрозуміти, в чому полягає відмінність песця від чорнобурки.

до змісту ↑

Порівняння

Головним візуальною відмінністю хутра чорнобурки є його нерівномірне забарвлення по всій довжині. Він змінюється від світло-сірого, майже білого біля коріння до вугільного, чорного на кінчиках. Такий незвичайний від природи, впізнаваний і красивий окрас не прийнято коригувати при створенні хутряних виробів. У свою чергу, песець має більш рівномірний колір по всій довжині ворсу. Його хутро може бути білим, димчасто-сірим, бурим.Песцеві шкурки частіше фарбують.

Шуба з песця

Шуба з чорнобурки

Будучи північним звіром, песець має більш тепле хутро. Крім того, шубки і аксесуари з нього відрізняються більшою довговічністю, зносостійкістю. Вони менш вибагливі в зберіганні. Чорнобурку іноді відносять до розряду ошатних хутра, не призначених для повсякденного активного носіння. Дійсно, шубки, манто і жилетки з такого матеріалу дуже ефектно виглядають з вечірніми сукнями. Однак і в будні носити чорнобурку цілком можна. Важлива відмінність буде лише в тому, що така шубка прослужить вам приблизно 5 сезонів, а песцева - не менш 7-9.

Загалом, коли мова заходить про вибір між цими двома видами матеріалів, визначальним фактором особливо часто стає індивідуальний смак модниці.

до змісту ↑

Таблиця

Песець Чернобурка
Рівномірний забарвлення ворсу Нерівномірний забарвлення ворсу
Найчастіше піддається фарбуванню Вкрай рідко забарвлюється
Найтепліше Гірше зберігає тепло
Більш висока зносостійкість нижча зносостійкість
Довговічність 5 сезонів Довговічність 7-9 сезонів