Різниця між Пхукет і Паттайей

Різниця між Пхукет і Паттайей

Пхукет і Паттайя є найпопулярнішими курортами в середовищі російськомовних мандрівників, які зібралися пізнати Таїланд. На жаль, не всі обізнані про специфічні риси кожного з цих курортів, тому, потрапивши не на «свій», моторошно розчаровуються у відпочинку в Таїланді як в такому.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Пхукет - острів-курорт, розташований в Андаманському морі Індійського океану, біля західного узбережжя Малайського півострова.

Паттайя - курорт на південно-східному березі Сіамської затоки, що належить Південно-Китайського моря, яке відноситься до володінь Тихого океану.

до змісту ↑

Порівняння

Обидва курорту мають різний географічне положення. Паттайя розташована на материку в зоні дії субекваторіального клімату. Середня річна температура повітря дорівнює 25 ° C, на цьому курорті чітко виражені вологий - з травня по жовтень - і сухий сезони.

Острів Пхукет відділений від материка вузькою протокою Пак-Пра. Він знаходиться в зоні дії субекваторіального кліматичного поясу із середньорічною температурою, що дорівнює 27 ° C. З травня по жовтень на острові можуть йти короткочасні зливи, викликані приходом екваторіальних повітряних мас. З листопада по квітень на острові сухо і відносно жарко.

Пхукет

Паттайя - це 250 готелів від прославлених світових мереж і 400 менш пафосних готелів сімейного типу.Всі вони вишикувалися вздовж берега Сіамської затоки. Вода в ньому тепла, але не дуже чиста. Тому гості Паттайї традиційно займаються талассотерапией в басейнах, розташованих на дахах або на територіях готелів. Жоден пляж цього курорту не має ні "блакитного", ні "зеленого" прапора, говорить про його чистоту і відповідність гігієнічним нормам, тому туристи, охочі поплавати в природному водоймищі, змушені вирушати на найближчий острів Ко-Лан.

Паттайя

Пхукет - це острів, який Таїланд повністю "віддав" в розпорядження туристів. Уздовж берегової лінії курорту тягнеться плеяда його знаменитих белопісчані пляжів - Карон, Ката, Патонг, Ката Ной, Камала, Сурін і Банг Тао, а паралельно їм вибудувана низка багатозіркових готелів. Центральна частина острова - це гори, вкриті тропічним лісом. У північній частині острова знаходиться національний парк Сірінат, в південній - плантації гевей, ананасів, кокосових пальм і рисові тераси.

Якщо пляжі в Паттайя не блищать своїми рекреаційними можливостями, то розваг і визначних пам'яток тут вистачає на всіх. Найвідоміша - це вулиця Уокинг-стріт, заповнена барами гоу-гоу і яка є постійним місцем роботи десятків тисяч представників "найдавнішої професії" обох статей. Крім розвиненою секс-індустрії Паттайя привертає гостей садом мадам Нонг Нуч, парком Міні-Сіам, Храмами Долі і Істини, гігантською статуєю Великого Будди, розташованої на пагорбі Пратумнак, а також наскельних зображенням Будди на горі Кхао Чи Чан, виконаним з золота.

На Пхукеті не так багато пам'яток, як в Паттайя. Головна з них - це мис Брахми, на якому прийнято спостерігати захід.Крім того, туристам пропонується шопінг на місцевому рибному та сувенірному базарах і дайвінг на найближчих до острова коралових островах.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обидва курорту мають різний географічне положення і омиваються водами різних океанів.
  2. Пляжі і берегові води в Пхукеті набагато чистіше, ніж в Паттайя.
  3. Паттайя знаменита великою кількістю індустріальних розваг і оригінальних пам'яток. Відпочинок на Пхукеті пов'язаний з замилуванням природою, з медитаціями і релаксом на тлі хвиль Індійського океану.