Різниця між бандероллю і посилкою

Різниця між бандероллю і посилкою

Перше поштове відправлення з'явилося в Месопотамііпять тисяч років тому. Було це ще до винайдення паперу, листи відправляли на глиняних дошках. На жаль, про те, коли була вставлена ​​перша посилка, історія замовчує.

Не дивлячись на розвиток Інтернету і можливості листуватися on-line, поштові відправлення не втратили своєї актуальності. Щорічно мільйони людей відправляють і отримують листи, посилки і бандеролі. Якщо ви хочете порадувати знайомих і близьких раптовим подарунком або передати будь-яку необхідну річ в інше місто, то на пошті у вас поцікавляться, як видом відправлення ви хочете передати його: бандероллю або посилкою. Як виявилося, є принципова різниця між цими двома видами поштових відправлень.

Зміст статті

  • Визначення
  • Правила відправлення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Бандероль відноситься до малогабаритним поштових відправлень, найчастіше це відправлення містять друковані видання таких розмірів, які не можна вмістити в лист, наприклад, документи, рукописи, фотографії великих розмірів. Бандероль може бути з оголошеною цінністю або без неї.

Бандероль

Посилка ж має на увазі більш габаритні речі. У посилку можна вкласти практично будь-яку річ, за винятком грошей, які швидко псуються продуктів харчування, наркотичних і отруйних засобів, а також вогнепальної зброї.

Посилка до змісту ↑

Правила відправлення

Відправляючи бандероль, потрібно пам'ятати, що мінімальний її вага становить 100г, а максимальний два кілограми. У вартість туру не повинна перевищувати 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Є певні межі розмірів бандеролей, обумовлені тарифами пошти. Таким чином, сума довжини ширини і товщини не повинна перевищувати 0, 9 м. Розмір рулонів розраховується як сума подвійного діаметра рулону і його довжини, що в підсумку не повинно бути більше, ніж 1, 04 м. Переслати бандероль можна як наземним, так і повітряним транспортом, все залежить від терміновості. Товарні вкладення в бандеролі заборонені за правилами пошти.

Посилки приймаються вагою до 10 кг, хоча є й винятки і можна вислати посилку майже в два рази важче. Габарити стандартних посилок починаються від 110х220 мм (стандартна посилка) до трохи більше метра в довжину, ширину або товщину.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Бандероль - малогабаритне поштове оправлення, посилка - досить велике.
  2. Посилкою можна переносити різні предмети, за винятком заборонених до перевезення, бандероллю ж передають виключно документи, фотографії та інші папери, що не входять в лист.
  3. Маса бандеролі не перевищує 2 кг, а посилки може бути понад 10 кг.