Відмінність nokia 8800 від підробки

Відмінність Nokia 8800 від підробки

Іміджеві телефони приречені на постійне клонування і копіювання з метою реалізації підробок. Nokia 8800 не виняток: до сих пір його пропонують придбати на самих різних торгових майданчиках. Часто можна зустріти твердження продавця, що телефон абсолютно новий і розпродаються за низькою ціною залишки. Однак це неправда - продаються під виглядом оригінальних телефонів фейки або "муляжі". Щоб не віддавати досить велику суму за зроблене "на коліні» не працюючий пристрій, варто запам'ятати, в чому відмінності копії від оригіналу.

Nokia 8800 - іміджевий телефон від компанії Nokia, що випускався до 2008 року і не втратив симпатій аудиторії і зараз. Форм-фактор слайдер, механізм з доводчиком, програмна платформа Series 40.

Підробки під Nokia 8800 штампуються і сьогодні, незважаючи на більш ніж чотирирічну відсутність моделі у виробництві. Іміджева ніша змушує майстрів звертати увагу виключно на дизайн, ігноруючи апаратну і програмну начинку. Тому фейки можуть бути дуже схожі на перший погляд і зовсім відмінні від оригіналу на другий.

Якщо вам пропонують Nokia 8800 в стані нового, з коробкою і документами - зверніть увагу саме на коробку. Від виробника вона картонна чорна з широкою металевою вставкою посередині (припустимо золотистий колір вставки).

Nokia 8800

Збиралися Nokia 8800 в Кореї і в Німеччині, і, як будь-який флагманський телефон компанії, відрізнялися високою якістю матеріалів і збірки. Корпус оригінального телефону металевий, екран прикритий загартованим склом, стійким до пошкоджень. Підробка такої розкоші не має. Якщо телефон був зібраний в підвалі в Китаї, то неминуче кнопки будуть бовтатися, фарба стиратися, а доводчик слайдера буде слабким.

Незаперечно свідчити на користь того, що перед вами підробка, будуть наклейки під акумулятором. Якщо в назві моделі присутні маркетингові найменування, то це точно фейк. Якщо країна виробника не Німеччина чи Корея - теж фейк, навіть якщо і хорошої якості.

Варто включити телефон і пробігтися по меню. Якщо якісь ярлики відсутні, мова перекладу визначається як "китайський російський", з'являються ієрогліфи або латинські букви навпіл з кирилицею - в ваших руках підробка.

Найголовніше - Nokia 8800 не передбачає роботу з картами пам'яті, двома сім-картами або сім-картами особливих форматів. У нього ніколи не було і вже не з'явиться телевізора із зовнішньою антеною. Ну і, звичайно, іменування бренду не повинно бути зіпсованим.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Nokia 8800 завжди в металевому корпусі і з захищеним склом екраном.
  2. Коробка Nokia 8800 з металевою вставкою.
  3. Nokia 8800 збирався тільки в Німеччині і Кореї.
  4. Nokia 8800 не містить додаткових елементів для розширення функціоналу.
  5. Русифікація оригінального Nokia 8800 обов'язково високої якості.