Різниця між фотоапаратами nikon і Canon

Різниця між фотоапаратами Nikon і Canon

Будь-фотограф знає, що на ринку фотоапаратури ось уже довгий час не можуть поділити "територію" два гіганта. У кожного з виробників є група фанатів (як правило, це власники камери його виробництва), які ідеалізують власну апаратуру і занижують оцінки щодо фотокамер конкурента. Через цю "священної війни" новоспеченому фотографу досить складно визначитися з вибором, який після перебору варіантів звужується до двох позицій. І хоча відповісти на питання, чим різняться фотоапарати першої і другої компанії, часом просто неможливо, портал Topinfoweb.com зумів знайти трохи корисної для вас інформації.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Що краще?
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Nikon і Canon - лідери в області виробництва фототехніки. Серед фотографів, взаємно критикують продукцію ідеологічного побратима, виробилося правило не розділяти товари двох корпорацій, оскільки виділити перевагу одного неможливо.

до змісту ↑

Порівняння

Як правило, фотокамери Nikon мають більш низьку вартість. За рахунок цього даної компанії не раз вдавалося стримувати натиск конкурента, який пропонував практично аналогічний товар за більш високу ціну (в середньому на 5 тис. Руб. Дорожче). І тут, без сумніву, пальму першості отримує Nikon.

Але якщо говорити про технологічні нововведення, то Nikon зазвичай знаходиться в ролі наздоганяючого.Canon пропонує покупцеві поліпшені технічні характеристики і більш широкий спектр режимів, тоді як Nikon підкуповує клієнтів поворотним екраном і іншими вельми цікавими прийомами. Природно, завжди є винятки.

до змісту ↑

Що краще?

В гонитві за дешевизною (яку аж ніяк не варто асоціювати з низькою якістю) можна віддати перевагу Nikon. В іншому випадку Canon є більш підходящим варіантом, хоча іноді розстановка сил кардинально змінюється - варто мати на увазі факт суперництва між виробниками.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Продукція Nikon має нижчу вартість.
  2. Фотоапарати Nikon зазвичай менш досконалі в технологічному плані.