Різниця між мультиваркою і аерогрилем

Різниця між мультиваркою і аерогрилем

Чи не кожна сучасна господиня готова простоювати на кухні годинами, щоб приготувати свою сім'ю обід з трьох страв. Хтось вважатиме за краще напівфабрикати, хтось замовить готову їжу на будинок, а кому-то допоможуть чудові прилади, які так полегшують життя будь-якої молодої мами або домогосподарки - мультиварки і аерогрилі. Так як ця побутова техніка з'явилася на вітчизняному ринку відносно недавно, на форумах прогресивних матусь і завзятих кулінарок киплять дебати про корисність і функціональності цих девайсів. Багато хто приходить до висновку, що між мультиваркою і аерогрилем різниця мінімальна, хоча це не так.

Зміст статті

  • Принцип роботи
  • Догляд
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Принцип роботи

Мультиварка - це прилад середніх розмірів, що нагадує каструлю. Нагрівальний елемент знаходиться у мультиварки знизу. Призначений цей прилад для запікання, тушкування, варіння, смаження страв. Діяти потрібно в такий спосіб: в каструлю поміщаються заздалегідь підготовлені продукти, кришка герметично закривається. Далі потрібно включити процесор і виставити певний режим, наприклад, гасіння або варіння на пару. При цьому можна виставити час приготування, а також приготувати кілька страв одночасно. На виході виходить здорова їжа без краплі жиру.Потужність мультиварки зазвичай не перевищує 1000 Вт.

Мультиварка

Аерогриль також нагадує каструлю, але все управління, а також нагрівальний елемент знаходиться в аерогриля зверху - в кришці. Внизу, щоб оберегти поверхні, на яких стоїть аерогриль, від нагрівання, встановлена ​​підставка. Призначення даного гаджета наступне: приготування м'яса, курки, овочів, супів та інших страв за допомогою гарячого повітря, який циркулює по самій чаші. Деякі господині призвичаїлися використовувати аерогриль для сушіння ягід і фруктів, а також для стерилізації кришок. Але, на жаль, в аерогрилі неможливо приготувати страви, які вимагають почергового додавання інгредієнтів. Як висновок, можна сказати, що аерогриль більше призначений для запікання страв, смаження або копчення. Потужність аерогрилю, як правило, не висока - від 500 до 1700.

Аерогриль до змісту ↑

Догляд

За мультиваркою доглядати дуже легко. У багатьох моделей є функція очищення парою. Якщо ж така функція відсутня, то досить протерти мультиварку серветкою з мікрофібри. Так як після готування до поверхні чаші практично нічого не пристає - зробити це просто. Чаша досить легка, але, разом з тим, не надто міцна, тому при вийманні з приладу з нею потрібно звертатися акуратно.

Чаша аерогрилю досить важка (обсяг колби близько 12 літрів), а й міцність у неї підвищена. Проблемою в аерогрилях, де немає функції самоочищення, може стати миття кришки, з якої потрібно звертатися обережно, так як вона є ще й нагрівальним елементом.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Мультиварка призначена в першу чергу для варіння, тушкування і приготування на пару, а аерогриль для смаження і запікання.
  2. Нагрівальний елемент у мультиварки - знизу, а в аерогриля вентилятор - зверху.
  3. Потужність мультиварки максимально досягає 1000 Вт, а потужність аерогрилю може бути 1700 Вт.
  4. Чаша мультиварки легше. У аерогрилю чаша місткістю 12л, відповідно більш важка.
  5. За мультиваркою простіше доглядати, ніж за аерогрилем.