Різниця між вологостійким гіпсокартоном і звичайним

Різниця між вологостійким гіпсокартоном і звичайним

Що таке гіпсокартон? Для чого він потрібен? У чому полягає відмінність звичайного гіпсокартону від гіпсокартону вологостійкого? У даній статті ми постараємося дати відповіді на всі ці питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Гіпсокартон (ГКЛ, т. Е. Гіпсокартонний лист) - це екологічно чистий матеріал. Стандартний лист гіпсокартону - це "сердечник", що складається з природного гіпсу, обклеєне з усіх боків картоном. У ГКЛ 93% - це гіпс, 6% - картон. Що залишився один відсоток - це крохмаль і органічне поверхнево-активна речовина.

Вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ, т. Е. Гіпсокартонний лист вологостійкий) - це вологостійкий будівельно-оздоблювальний матеріал, призначений для пристрою підвісних стель, міжкімнатних перегородок і для виготовлення звукопоглинальних і декоративних деталей в приміщеннях з високою вологістю.

Вологостійкий гіпсокартон - це прямокутний лист, що складається з двох частин спеціального картону, між якими знаходиться прошарок гіпсового тесту з армуючими і антигрибковими добавками. Всі кромки листа завальцовиваются картонними краями (лицьовим шаром).

до змісту ↑

Порівняння

Вологостійкий гіпсокартон від звичайного ГКЛ відрізняється не тільки спеціальним складом картону, а й додатковими антигрибковими, гідрофобними добавками, що входять в гіпсовий "сердечник".ГКЛВ застосовується і як звичайний лист гіпсокартону в приміщеннях зі звичайним режимом функціонування, і як деталь конструкції в будівлях з вологими і мокрими режимами, які забезпечені витяжною вентиляцією. Крім того, при монтажі ГКЛВ його лицьова поверхня повинна бути захищена, наприклад, водостійкими грунтовками, керамічною плиткою, гідроізоляцією, покриттями з поліхлорвінілу, фарбами та т. Д.

Зовні ГКЛВ і ГКЛ відрізняються один від одного забарвленням картонних поверхонь. Звичайні листи гіпсокартону мають сірий колір, а вологостійкі - зелений, що відповідає міжнародним вимогам.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. ГКЛ має сірий колір, а колір його маркування - синій. ГКЛВ буває тільки зеленого кольору, колір його маркування, а також у ГКЛ, - синій.
  2. ГКЛ використовують в приміщеннях зі звичайним рівнем вологості. ГКЛВ використовують в приміщеннях з високою або підвищеною вологістю.
  3. ГКЛ виконується з гіпсу, який обклеюється картоном. ГКЛВ складається зі спеціального картону і гіпсу з антигрибковими і гідрофобними добавками.