Різниця між маскарпоне і Філадельфією

Різниця між маскарпоне і Філадельфією

Існує думка, що сир - настільки ж древнє людське винахід, як і хліб. Знайдеться чимало людей, які вважають його дуже смачним продуктом. Крім того, сир дуже корисний для нашого організму, адже в ньому міститься велика кількість білка, а також важливі мікроелементи, амінокислоти і вітаміни.

Крім звичних для нас твердих сирів великою популярністю користуються і вершково-сирні сорти, з яких найбільш відомими є маскарпоне і Філадельфія. Ці назви все частіше фігурують в різних рецептах. У статті ми розповімо вам, чим відрізняються ці два сорти сиру і для яких страв їх найкраще використовувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Маскарпоне і Філадельфія - м'які вершково-сирні сорти сиру.

до змісту ↑

Порівняння

Батьківщиною маскарпоне вважають італійський регіон Ломбардію. Його історія почалася в кінці XVI століття. Філадельфія родом з США. Проводиться цей сир з 1872 року.

Маскарпоне - дуже жирний сир, який роблять з вершків з високим вмістом жиру або буйволиного молока. У попередньо пастеризоване і підігріте сировина обов'язково додається винна кислота, білий винний оцет або лимонний сік.Кисле середовище дозволяє зробити маскарпоне неоднорідним (трохи сирнистим на смак). Через те, що при виготовленні маскарпоне не використовується закваска молочнокислих бактерій і спеціальні ферменти, "сир" - досить умовне його позначення.

Для виготовлення філадельфії застосовується знежирене пастеризоване молоко, в яке кладеться спеціальна закваска. Філадельфія має значно меншу жирність в порівнянні з маскарпоне.

Маскарпоне ідеально підходить для тірамісу і багатьох інших десертів. Також його використовують для приготування деяких соусів. Філадельфія добре поєднується з морепродуктами, придатна для приготування чізкейку.

Ціна на маскарпоне вище, ніж на Філадельфію.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Батьківщина маскарпоне - Італія, сир Філадельфія - виходець з США.
  2. Маскарпоне з'явився майже на 300 років раніше філадельфії.
  3. Маскарпоне має більш високий показник жирності, ніж Філадельфія.
  4. При виготовленні маскарпоне використовується винна кислота (білий винний оцет, лимонний сік). Філадельфія робиться традиційним методом з використанням закваски.
  5. Маскарпоне ідеально підходить для приготування десертів, Філадельфія добре поєднується з морепродуктами.
  6. Маскарпоне дорожче, ніж Філадельфія.