Різниця між виробником і виробником

Різниця між виробником і виробником

Розвиток ринкових відносин змушує всіх гравців ділитися інформацією про себе. На різних продуктах вказують такі дані, як виробник і виробник товару. Незважаючи на те, що в свідомості обивателів дані поняття тотожні, між ними є істотна різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Виробник - фізична або юридична особа, що володіє повним спектром речових прав на продукцію, що випускає її під своєю торговою маркою самостійно або із залученням послуг маркувальників, пакувальників, проектувальників і виробників. Інформація про нього в обов'язковому порядку вказується на товарах і доводиться до споживача. Виробник несе повну відповідальність за дотримання вимог безпеки, встановлених у конкретній галузі.

Виробник - фізична або юридична особа, яка здійснює кінцеве виробництво продукції для її подальшої реалізації оптовим і роздрібним покупцям, за винятком схем аутсорсингу. Результат такої роботи - придатність виробу для кінцевого споживання.

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, виробник - це володар всього спектра прав на продукт, який може або випускати товари самостійно, або вдаватися до послуг субпідрядників.До їх числа, поряд з проектувальниками, пакувальниками і маркувальник, відносяться виробники. Останню групу суб'єктів об'єднує лише той факт, що вони стоять на вершині виробничого ланцюжка і роблять продукт придатним до вживання якої подальшої реалізації.

Саме виробник відповідає за якість проектування, упаковки, достовірність маркування, безпеку виробів. Відповідно, законодавчий супровід всіх процесів знаходиться саме на ньому. Виробник несе відповідальність лише в частині тих процесів, які виконувалися безпосередньо їм.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Співвідношення. Виробник - це компанія, що володіє всім спектром прав власності на продукт. Виробник - виконавець продукту, який такими правами може не володіти.
  2. Особливості роботи. Виробник може випускати продукцію самостійно, або вдаватися до послуг субпідрядників, в числі яких - виробник.
  3. Відповідальність. Виробник відповідає за якість продукту в цілому, виробник - лише в частині тих фінальних виробничих операцій, які були ним виконані.