Різниця між чоловічими і жіночими трусами

Різниця між чоловічими і жіночими трусами

Такий елемент інтимного гардероба, як труси, є загальним для чоловіків і жінок. Подібні вироби, з одного боку, захищають певні частини тіла від різних впливів, з іншого - не дають виділенням організму потрапляти на інші носяться речі. Іноді ж труси виконують перш за все естетичну функцію. Але, незважаючи на схожі моменти, нижню білизну для представників кожного з підлог має свої особливості.

Зміст статті

  • Трохи історії
  • Порівняння

Трохи історії

Труси, які зараз носять люди, - це результат перетворень, що відбувалися протягом довгого часу з предметами одягу подібного роду . Першими натяками на вироби зазначеного призначення були клаптики шкур, закріплені на стегнах. Таким способом чоловіки під час пошуків їжі захищали важливі органи від можливих пошкоджень.


З розвитком цивілізації конструкція даного елемента одягу все ускладнювалася, поки не з'явилося щось більше схоже на штани. Подібний предмет гардероба називався панталони. Правда, спочатку білизна цього виду носили як і раніше тільки чоловіки, а потім така "розкіш" стала доступною і для жінок. Зараз труси випускаються у великій кількості варіантів: від виробів, схожих на шорти, до невагомих конструкцій, що ледве прикривають інтимні місця.

до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу слід порівняти форми виробів тієї й іншої групи.В результаті можна помітити, що серед чоловічих моделей є і щільно прилягають до тіла, і досить вільні. Класичний зразок останніх - так звані сімейні труси. Подібний фасон зовсім не характерний для жіночих виробів. Дамські трусики, як правило, є облягають.

Важлива відмінність чоловічих трусів від жіночих становлять деякі специфічні, анатомічно обумовлені деталі. Так, в передній частині моделей для чоловіків є ділянка з подвійним шаром тканини, який йде вниз від пояса. У цьому місці виробу надається додатковий обсяг. Деякі моделі для сильної статі ускладнені ширінкою на ґудзиках або застібках іншого типу.

Крім того, у продажу можна побачити суперсучасні варіанти чоловічої білизни. Вони оснащені спеціальним виносним кишенькою, призначеним для приміщення в нього геніталій. Жіноче будова не потребує подібних функціональних доповнень. Найбільше, що обов'язково передбачено в моделях для слабкої статі, - це додатковий шар м'якої тканини в зоні промежини.

У чому різниця між чоловічими та жіночими трусами щодо їх декоративності? У тому, що середньостатистичні зразки першої групи мають більш суворої забарвленням. Орієнтовані переважно на практичність, вони позбавлені яскравих прикрашають елементів. Вироби другого виду, в свою чергу, можуть бути забезпечені вишуканими мереживами, милими бантиками, стразами і іншими чисто жіночими декоративними штучками.