Різниця між макбуков і ноутбуком

Різниця між макбуков і ноутбуком

Якщо питати консультанта магазину комп'ютерної техніки і електроніки про те, який ноутбук краще вибрати, то в більшості випадків він заговорить про макбук, якщо, звичайно, такі є в продажу. Співробітників магазинів можна зрозуміти: макбуки продавати незрівнянно вигідніше, ніж ноутбуки. І недосвідчений користувач, опинившись перед вибором, незмінно задається питанням: а яка різниця між ноутбуком і макбуком? Тим більше, що багато хто уявляє останній як принципово спеціальний електронний пристрій. Насправді, відмінності мінімальні. Подивимося, за які саме особливості ми платимо.

Ноутбук - портативний персональний комп'ютер, який не потребує для роботи підключення периферійних пристроїв, що поєднує в одному корпусі системний блок, екран, пристрої введення та інтерфейсні порти. Форм-фактор ноутбука - розкладний.

Збірна назва " макбук " об'єднує кілька лінійок ноутбуків від Apple. Сюди входять власне MacBook, MacBook Air і MacBook Pro. Входили в модельні ряди пристрою в різній комплектації, проте з попередньо встановленою операційною системою Mac OS X. Також деякі апаратні модулі були спроектовані і запатентовані безпосередньо корпорацією Apple.