Різниця між ламінуванням і кератиновим випрямленням

Різниця між ламінуванням і кератиновим випрямленням

Незважаючи на те що і ламінування, і кератіновие випрямлення спрямовані на відновлення волосся, ці процедури є абсолютно несхожими за технологією застосування і за кінцевим результату. Крім різниці в ціні, є й інші істотні відмінності.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
  • Тривалість ефекту
  • Лікувальний ефект
  • Проведення в домашніх умовах
  • Вартість
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Ламінування - це обробка волосся спеціальним прозорим складом з подальшим покриттям їх плівкою, яка виконує захисну функцію. Це спеціальна суміш, до складу якої входять різні масла, біологічно активні добавки та протеїни. В процесі ламінування лусочки кожної волосинки склеюються і не мають можливості випускати вологу, в результаті чого пасма набувають блиск і візуально здаються набагато густіше. Перевага такого методу впливу на волосся в тому, що він не стає протипоказанням при фарбуванні шевелюри. Навіть навпаки - ламінування насичує колір і додає волоссю ідеальну гладкість. Виконується ця процедура в салонах.

Кератиновое випрямлення - насичення волосся кератином, речовиною, яке є їх складовою. Таким чином, отримуючи додаткове харчування, вся шевелюра оздоровлюється, а крім того, можна домогтися ефекту ідеально гладких пасом.Під час самої процедури волосяні цибулини збагачуються вітамінами і мікроелементами. Як і в попередньому методі, лусочки на волоссі закриваються, локони стають важчими і втрачають пухнастість.

до змісту ↑

Порівняння

Мета обох методів одна, а відмінності є істотні. Перш ніж зупинити вибір на одному із способів випрямлення волосся, треба знати, чим відрізняється ламінування від кератинового випрямлення.

до змісту ↑

Тривалість ефекту

Перш за все, необхідно відзначити різну тривалість досягнутого результату. Після ламінування захищає плівка поступово змивається, і вже через 3-4 тижні від отриманого ефекту не залишиться і сліду. Отже, процедуру доведеться повторювати через кожен місяць. А використання кератину дозволяє зберегти досягнутий результат на півроку мінімум.

до змісту ↑

Лікувальний ефект

Відмінність ламінування від кератинового випрямлення складається і в тому, що ламінуюча плівка зі структури волосся вимивається нерівномірно, на відміну від кератину, і створює лише візуальний ефект блиску і гладкості. Вплив зовнішніх факторів (сонячне світло, завивка, фарбування або сушка феном) негативно позначається на стані пасом: природний кератин, що входить до їх складу, вимивається. В результаті волосся поступово стоншуються, висушуються і втрачають блиск.

Кератиновое лікування в цьому випадку набагато корисніше: при регулярних повторах процедури кератин накопичується в структурі волосся, локони оздоровлюються, зміцнюються в самих коренях. На сьогоднішній день даний метод є найефективнішим в оздоровленні та відновленні пошкоджених пасом.

до змісту ↑

Проведення в домашніх умовах

Обидві процедури можна зробити в домашніх умовах, але і в даному випадку відчуваються відмінності. Кератинізація вимагає застосування спеціальних косметичних засобів, до вибору яких необхідний особливий підхід, так як в салонах використовують сировину високої якості. Для самостійного ламінування не потрібно купувати спеціальні препарати. Склад можна виготовити зі звичайного желатину.

Крім того, при ламінуванні ефект помітний тільки після декількох сеансів, хоча методика і дозволяє уникнути застосування хімії. Кератинове вирівнювання дає бажаний результат вже після першої процедури.

до змісту ↑

Вартість

При відвідуванні салонів різниця між цими послугами відчувається і в вартості. У порівнянні з кератинізація ламінування поступається в ціні і надає можливість фарбування локонів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Ламінування Кератиновое випрямлення
Тривалість результату 4 тижні Тривалість результату 6 місяців
Склад вимивається Кератин накопичується
Чисто зовнішній ефект Оздоровчий ефект
Дешевша процедура Дуже дорога процедура