Різниця між фотоапаратами kit і Body

Різниця між фотоапаратами Kit і Body

В наші дні фотомистецтво стало неймовірно популярним не тільки серед молоді, а й серед дорослих людей. Дуже часто при купівлі першої серйозної камери перед людиною постає питання, купувати фотоапарат типу Kit або Body, тому має сенс зрозуміти, який тип камери краще підходить для тих чи інших вимог і побажань фотографа.

Зміст статті

  • Опис
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Опис

Фотоапарати типу " Kit " більше підходять людям, яким з тих чи інших причин не хочеться окремо шукати об'єктив, підбирати якісь моделі і взагалі занадто багато думати над цією проблемою. Kit означає, що камера поставляється відразу ж в комплекті з об'єктивом. Серед любителів фотографії думку про Kit дуже сильно різниться, хтось вважає, що такі фотоапарати нічим не відрізняються від "мильниць" середньої категорії, хтось, навпаки, наполягає на тому, що камери Kit здатні робити дуже якісні знімки і без додаткових маніпуляцій з об'єктивом.

Неважко здогадатися, що фотоапарати Body переважно поширені серед більш досвідчених фотографів. Багато новачків впевнені, що вони досягнуть більшого успіху, придбавши камеру типу Body і вибравши для неї об'єктив.В общем-то Body-фотоапарати краще підходять для якихось вужчих завдань, вони мають більш гнучкі налаштування, проте в більшості випадків немає великої необхідності переплачувати за окремий об'єктив. У фотографії, як і будь-якому виді мистецтва, все дуже суб'єктивно і залежить тільки від ваших завдань і потреб.

до змісту ↑

Порівняння

Як неважко здогадатися, фотоапарати Kit є устрою, готові до негайного використання. Вони прекрасно підходять для звичайних фотографій людей, природи та іншого, причому деякі Kit-камери дійсно роблять прекрасні знімки. Зустрічаються і такі професійні фотографи, які вважають за краще фотоапарати саме цього типу - навіть серед досвідчених майстрів не завжди багато бажаючих довго роздумувати над вибором об'єктива.

З іншого боку, для вузьких завдань все ж краще підійде фотоапарат Body з відповідним об'єктивом. Так що якщо у вас вже є хороший об'єктив, купувати Kit-камеру немає ніякого сенсу. Але в той же час не варто думати, що покупка Body-камери і об'єктива окремо дасть результат, що принципово відрізняється від Kit. Якість роботи завжди залежить від майстерності людини, її виконує.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Фотоапарати Kit поставляються відразу ж в комплекті з об'єктивом. Добре це чи погано - складно сказати напевно, багато що залежить від моделі та від виробника. Так чи інакше, Kit-камера буде кращим вибором для новачка. Фотоапарати Body краще підійдуть професіоналам, яких цікавить якась певна сфера фотографії з її окремими вимогами.
  2. Ціна на фотоапарати Kit, як правило, нижче, ніж на камери Body і окремий хороший об'єктив.