Різниця між японцями і корейцями

Різниця між японцями і корейцями

Чи можна відрізнити за зовнішніми ознаками японця від корейця? Існують два діаметрально протилежні думки з цього приводу: багато хто вважає, що розрізнити азіатів практично неможливо, інші ж вважають це цілком реальним завданням. Спробуємо сформулювати основні відмінності двох таких схожих між собою національностей.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Японці - нація, представлена ​​основним населенням Японії.

Корейці - нація, представлена ​​основним населенням Корейського півострова.

до змісту ↑

Порівняння

Особи японців зазвичай овальні і витягнуті, голова - велика, очі - великі. Японські жінки використовують відбілюючі засоби для шкіри і світлі відтінки в макіяжі, за рахунок чого вважаються білошкірими серед азіатів, так само як і чоловіки. Шкіра корейців значно смуглее, особи - більш плоскі і відрізняються квадратними високими вилицями. Як правило, вони помітно більший і вище японців. Японці стежать за собою, володіють відмінним смаком і носять одяг від провідних світових брендів. Корейці теж прагнуть виглядати доглянуто, але до японців в цьому плані їм ще далеко.

Японці кажуть на японській мові. Він досить плавний, монотонно-ввічливий, без підвищень тонів і наголосів. Японці звикли говорити приглушено. Корейська мова також вважається протяжним і рясніє голосними звуками.Однак мова жителів Кореї відрізняється експресією і великою кількістю супутніх жестів. Японці пишуть ієрогліфами, у корейців ж своя система писемності, яка носить назву "хангиль". Що стосується кухні, то корейці віддають перевагу більш гострі, перчені страви.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Особи японців зазвичай овальні і витягнуті, голова - велика, очі - великі. Особи корейців - більш плоскі і відрізняються квадратними високими вилицями.
 2. Японці вважаються білошкірими серед азіатів, шкіра корейців значно смуглее.
 3. Корейці помітно більший і вище японців.
 4. Японці спілкуються на японській мові, корейці - на корейському.
 5. Японці звикли говорити приглушено. Мова жителів Кореї відрізняється експресією і великою кількістю супутніх жестів.
 6. Японці пишуть ієрогліфами, у корейців ж - своя система писемності, яка носить назву "хангиль".
 7. Японці стежать за собою, володіють відмінним смаком і носять одяг від провідних світових брендів.
 8. Що стосується кухні, то корейці віддають перевагу більш гострі, перчені страви.