Різниця між iPhone 4S і iPhone 5S

Різниця між iPhone 4S і iPhone 5S

Порівнювати продукцію Apple завжди дуже і дуже приємно. У кожному пристрої, випущеному компанією, навіть через кілька років після офіційного релізу видно його позитивна унікальність. Застарілі моделі не сприймаються як запорошені радянські збірники творів лідерів партії, а тому відчувається односторонній зв'язок минулого з майбутнім, спрямована в бік останнього. Сьогодні ми пропонуємо вам цікаве порівняння останнього "етюду" Стіва Джобса і однією з розробок компанії, втіленої в життя після залишення ним посади.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPhone 4S - смартфон від компанії Apple, випущений в 2011 році.

iPhone 5S - смартфон Apple, що з'явився у вересні 2013. Є продовженням "п'ятої" серії. Його попередник - iPhone 5.

до змісту ↑

Порівняння

Кожна нова лінійка смартфонів Apple славилася візуальною відмінністю від попередників (проте, при цьому зберігалося мінімалістичне напрямок). Рівно те ж можна сказати про 4S і 5S. Ідея практично не змінилася, але окремі моменти - дуже. До стандартного чорного і білого кольорового оформлення в модельному ряді 5S додався приглушений золотистий відтінок. Крім цього, в п'ятій версії смартфона на задній панелі корпусу є так звані кольорові вставки, підібрані відповідно до тону; в 4S даний дизайнерський прийом не використовується.

Зовнішній вигляд iPhone 5S, 5C і 4S

Поговоримо про модуль зйомки, просто - камері.В iPhone 5S лінзи об'єктива мають сапфірове покриття, а програмна складова зйомки відрізняється від 4S наявністю автоматичної стабілізації зображення і функції фотографування під час запису відео.

Якщо згадувати про розмірних характеристиках, тут відмінностей не так багато. iPhone значно "подовжився" починаючи з 2011 року, і якщо в iPhone 4S діагональ екрану становила 3, 5 дюймів, то в "п'ятому" - 4 дюйма при традиційній для Apple щільності пікселів (326 ppi). Варто зазначити, що ширина залишилася колишньою (десяті частки міліметра не береться до уваги).

Зате в технологічному плані відмінності разючі. Найголовніша з них приховує процесорний блок, і нас цікавлять не тільки його якісні, а й кількісні параметри, т. К. В версії 5S з'явився другий математичний модуль, M7, що обробляє інформацію, що надходить з датчиків: це дозволяє скорочувати завантаженість основного процесора. Сам основний процесор, природно, вдосконалений: A5 в 4S, A7 - в 5S. Це по-перше. По-друге, в 5S є сканер відбитків пальців, роль якого за сумісництвом виконує головна кнопка під дисплеєм. І, по-третє, iPhone 5S забезпечений модулем зв'язку LTE, який нерідко іменується як 4G.

І останнє важлива відмінність полягає в аксесуарної супроводі. Навушники для 5S мають каплевидную форму, а для 4S використовуються традиційні "кнопки". Також змінився роз'єм для зарядки акумулятора: Lightning для 5S і 30-pin для 4S.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. В iPhone 5S використовуються колірні вставки. 4S візуально монолітний.
 2. В лінійці iPhone 5S використовується золотиста колірна гамма поряд зі стандартними чорним і білим кольорами. 4S традиційний в цьому плані.
 3. В iPhone 5S використовується два процесора.У 4S - один.
 4. В iPhone 5S є сканер відбитків пальців. У 4S його немає.
 5. В iPhone 5S вбудований модуль LTE (4G). У 4S - немає.
 6. Екран iPhone 5S більше, ніж в 4S (4 дюйма проти 3, 5).
 7. В камері iPhone 5S лінзи об'єктива мають сапфірове покриття, яке не застосовується в 4S.
 8. В iPhone 5S реалізована функція автоматичної стабілізації зображення. У 4S - немає.
 9. В операційній системі iOS 7, яку використовує iPhone 5, є функція створення кадру під час відеозйомки. У 4S на iOS 5 ці дві функції використовуються окремо.