Різниця між iPhone 3G і iPhone 3GS

Різниця між iPhone 3G і iPhone 3GS

Смартфони iPhone від компанії Apple заслужено вважаються найбільш інноваційним мобільним пристроєм. З усіх телефонів саме їх обговорюють найбільше і з нетерпінням чекають кожної нової версії. iPhone 3GS вийшов на ринок і в черговий раз Apple завоював серця любителів гаджетів. Але якщо порівнювати моделі iPhone 3G і 3GS з точки зору їх зовнішнього вигляду, то відмінностей між ними не так багато. З першого погляду ви навряд чи помітите різницю. З лицьового боку обидві моделі неначе однакові. Якщо ви володієте досить гострим зором, на зворотному боці ви можете помітити номер моделі. Модель iPhone 3G називається A1241, в той час як модель iPhone 3GS називається A1303. З точки зору ваги, модель 3GS трохи важче попередника.

В моделі 3GS 3. 5-дюймовий дисплей роздільною здатністю 320 * 480 пікселів забезпечений покриттям, що запобігає появі відбитків пальців. Смартфони відрізняються обсягом пам'яті - для 3GS це 16 або 32 Гб, в залежності від версії, а для 3G - 8 або 16 Гб. Якщо ви збираєтеся завантажувати і дивитися фільми, вам краще модель 3GS. Як заявляє Apple, буква "S" означає "speed" - швидкість. Швидкість в новій моделі дійсно більше завдяки процесору частотою 600 MHz, в той час як у попередника - тільки 412 MHz. iPhone 3GS також відрізняється від iPhone 3G більш високою швидкістю відкриття додатків і інтернет-сторінок. Передача даних в мережах HSDPA у iPhone 3GS відбувається в два рази швидше, ніж у iPhone 3G - зі швидкістю 7.2 Мб / с проти 3. 6 Мб / с.

Камера в 3GS також піддалася суттєвого доопрацювання - 3. 0 мегапікселя замість 2. 0, з'явилася можливість відеозапису і редагування відео на телефоні.

iPhone 3GS підтримує стандарт OpenGL ES 2. 0, що дає йому якісно кращі графічні можливості, ніж у iPhone 3G, який підтримує тільки OpenGL ES 1. 1. iPhone 3GS використовує для графіки загальну оперативну пам'ять (256MB), проти 24MB у попередника. Також в модель 3GS була додана функція розпізнавання мови, якої не було в версії 3G. Вбудований сенсор азимута в моделі 3GS може скласти хорошу конкуренцію звичайному магнітному компасу.

Час роботи батареї суттєво покращився у моделі iPhone 3GS на відміну від моделі iPhone 3G - тепер воно склало 12 годин у режимі розмови замість колишніх 10 годин (в 2G мережах).

Можливо, вам буде також цікаво почитати про Відмінність iPhone 4 від iPhone 4S .